Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátomnak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomnak, hogyan tudnék lelkiismeret furdalást okozni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szemét, de pár napja nagyon összevesztem vele és olyakat mondott, hogy reméli, hogy holnapra halottan talál rám...meg hasonlókat...ez nekem nagyon fájt, sírtam is miatta...és most kérlek, ha tudtok olyan viselkedést, hogy megbánja ezt az egészet és lelkiismeret furdalása legyen akkot írjatok tanácsokat...köszi:-) jah és az illető fiú

15/L


2011. okt. 25. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagytok ti barátok. Barátok nem mondanak ilyet egymásnak és nem is akarnak lelkiismeretfurdalást okozni a másiknak.
2011. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ha tényleg holtan látna az okozna némi lelkifurkát.
2011. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

rossz kategória, vagy ti esetleg jártok is????

most legjobb haver vagy párod??? jelentelek. és az elsővel értek 1et

2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság.
2011. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak én tartom furcsának, hogy egy mondatban szerepel a legjobb barát és a lelkiismeret furdalást okozni?
2011. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
ezekkel teszteli, mennyire vagy tökös. so gyorsan műttess magadnak egyet, és vágd gerincre, na az majd okoz neki lelkiismeret furdalást!
2011. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!