Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok hozzám, ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzám, ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, lassan 18. Úgy érzem hiányba szenvedek, nincs barátnőm. Naponta szeretnék átölelni egy lányt, szeretném ha lenne akivel foglalkozhatnék és szórakozhatnék, és fordítva, szeretném ha lenne akivel jókat tudnák beszélni... A suliban viszonylag jól kezelem ezeket az érzéseimet, olyan értelemben, hogy mással foglalkozok, hogy eltereljem a figyelmemet. Nem vagyok valami bulizós típus, de már kezdek erre felé hajlani. Bioritmusom túlzott aktivitását pedig naponta, kétnaponta légreszeléssel kezelem.

Szóval nem tudom ezen a téren felmérni magam, és nem tudom, hol kezdjem, merre fele menjek, hogy találjak egy barátnőt. Ellenben a barátnőt nem azért szeretném találni, hogy most ..., hanem egy olyan igazi értékkel bíró, erkölcsös, okos, csajra várok, szeretnék, és őszinte érzésekkel.

Gondolkodtam már társkeresőn, de cikinek találom, hogy ha ismerős talál rám, akkor az milyen lesz.


2011. márc. 27. 13:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon rendesek vagytok. A fogalmazási stílusom nem Alekoszos, (lehet néha az)csak a kérdés írásakor épp egy ilyen hullámvölgyben voltam, vagyok.
2011. márc. 29. 18:35
 12/14 A kérdező kommentje:
Zolika253 minden elismerésem, köszönöm a rám fordított időt!
2011. márc. 29. 18:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Az "Alekosz" válaszoló vagyok :)

Sok sikert kívánok neked,hogy megtaláld a párodat :)

2011. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az Alekoszt idézőnek:

Köszönöm szépen! :)

2011. ápr. 7. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!