Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fogja meg a nyakamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogja meg a nyakamat hátul csók közben? Vagy éppen az arcomat? És mit jelent ez a mondat egy férfinél?

Figyelt kérdés

amikor csókolózunk a barátommal és pl gyorsítok a tempón, akkor hátul a bal kezével megfogja a tarkómat vagy éppen az arcomat és kicsit erősebben magához húz. Nincs bajom vele, sőt begerjedek ettől persze ezt neki nem mondom:P

De érdekel, hogy vajon miért csinálja ezt.

És tegnap harapdáltam a fülét, de leálltam vele mert azthittem zavarja erre MEGKÉRT, h csináljam még :D

ezek szerint felizgatta?


Ja aztmondta hogy a fülharapdálásomból arra következtet, hogy egy vadmacska vagyok.

Eléggé meglepődtem kb. elszégyelltem magam, egyáltalán nemvagyok tapasztalt meg kiéhezve sem vagyok, 18éves vagyok, ő19.

De mit jelent az egy férfinél, hogy "VADMACSKA"?? EZ JÓ VAGY ROSSZ ??


2011. ápr. 3. 16:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és mire érti hogy vadmacska, ugyértem amikor ezt mondja vagy ez megfogalmazódik benne akkor mire gondolhat???:DD ez nagyon érdekel :D
2011. ápr. 3. 16:26
 2/17 anonim ***** válasza:
Azért fogja meg a nyakad, meg az arcod mert nagyon beindult és még jobban kívánja a csókot, meg lehet mást is. :) A vadmacskát meg azért mondja, mert nagyon be tudod őt indítani...örülj ennek, mondjuk gondolom ez megvan :P
2011. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod te magadtól a kérdéseidre a választ. :)
2011. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jót jelent nyugi :D

22/N

2011. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi...:)

hát igaziból most megijedtem kicsit hogy akkor csak a szexre hajt meg a testi vágy irányítja??:O

És simogatja az arcomat csók után:) az miért is van???:D

bocs ha hülye kérdések de 1-2 dologban nemértem a pasikat:P

2011. ápr. 3. 16:31
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne viselkedj úgy mint egy 14-15 éves. 18 évesen már tudnod kéne ezt-azt!
2011. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem csak azt akar, általában ha megfogja az arcod, nem a szexre vágyik, hanem a szerelmét mutatja ki vele. Ilyen a homlokra adott puszi is :)
2011. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen igen, a homlokomra is ad puszikat:D vagyis inkább a hajamra, mert frufrum van:P
2011. ápr. 3. 16:35
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a szexre hajt.

Az ha beindul tőled, az kifejezetten jó, ugyanis azt jelenti, hogy izgatod őt, és hogy szeret téged. Nyugi. :)

2011. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

tényleg ha már a szerelemnél tartunk:)

honnan lehet észrevenni 1 srácon hogy SZERELMES nem pedig csak fellángolt? :)))van esetleg valami konkrét tett, vagy jel?:P

2011. ápr. 3. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!