Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit esznek a nők a kisfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek a nők a kisfiús pasikon?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem jönnek be a kisfiús pasik, és pont ezért nem értem, hogy mi a vonzó egy olyan felnőtt férfiban, aki úgy néz ki, mintha a kisfiad lenne??? Várom a hozzászólásaitokat!
2011. ápr. 7. 04:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit esznek férfitársaim a nagymellű nőkön? Nekem nem jön be a nagymellű nő, nem is értem, hogy másnak miért?!
2011. ápr. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt a kijelentest cafolom, amit irtal, kerdezo.

en pont nem ezt tapasztalom. mondjuk igaz, en sem keresem a noket, most jobb egyedul, ezert nemtom mit ereznenek.

2011. ápr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

bőven van mit enni rajtuk :)

hidd el, egy 25 éves csajszinak állat izgalmas egy 16 éves sráccal kalandozgatni, és persze fordítva is

2011. ápr. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt kérdés h. mit értünk kisfiúsnak,mert a lehet valaki külsőre helyes, férfias, sármos,de a személyisége lehet kisfiús, aranyos,anyás stb.A párom pl. ilyen(persze nem mindig),de jó h. lehet vele hülyülni és úgy bújik hozzám mint egy kiscica, főleg azért mert a nőkben benen van az anyai ösztön és jó érzés h. néha úgy tehetsz mintha gondoskodnál ról.

Külsőre nem tudom,mert fiatalon persze voltak fiatal barátaim,de akkor nem tünt fel.Amúgy talán ha lenne egy 10 évvel fiatalabb barátom akkor talán annyi h. lehet bizonyítani és tanítani,na meg jó érzés ha büszke rád a párod.

26/l

2011. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. válaszolónál a pont.:D

én imádom a kisfiús paiskat, de nagy lépés, ami most van, mert egy tökre férfias srác jön be nekem aki csak fél évvel idősebb nálam..:Delőtte meg egy kisfiús srá covl,t és hihetetlenül belé votlam zúgva, van bennük valami. de nem akarok általánosságban beszélni..:D

2011. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valaszolók!

Hol laktok? XD

Ahol en lakok, szerintem nem ilyenek az idosebb lanyok. :D Vagy nemtudom. Teljesen valtozo ami a korosztalyt illeti, h ki es mikor nez meg, akar a buszon, akar az uccan. Olyan lany kellene tobb a Foldre, aki tapad a pasikra. Szo szerint:D


Pedig magas, ferfias alkatu, kisfius kinezetu, baba arcu, k*rva mely hangu, nagyon rendes, furcsa jarasu(szeretem magam nezni a tukorbe ahogy kozelitek magam fele XD) neha komoly, de van hogy gyerekes belsovel rendelkezo, aranyos organizmus vagyok, aki soha nem kell senkinek. Igaz, nem probalkozok, mert nemtom miert. Szivok mindig mint egy szivattyu. :D


ezt a kerdest en tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Szerintetek volna eselyem ha probalkoznak csajozni?XD

2011. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja amugy 2. valaszolo vagyok :)
2011. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Külsőleg értendő. Gondolok olyan felnőtt férfiakra, akik elég fejletlenek, külsőleg úgy néznek ki, mint egy 15-16 éves kisfiú, holott vannak már lassan a 20-as éveiket is átlépik, ha nem a 30-at.

Azzal semmi bajom nincs, ha egy férfi vicces, humoros, már-már gyerekesen.

2011. ápr. 8. 01:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Linkelnél magadról képet? Kíváncsi vagyok, hogy te milyen vagy.
2011. ápr. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
itt nem a belsőről van szó, hanem arról, amiért a tanárnéni szereti a serdülő srácokat olykor megkóstolgatni :)
2011. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!