Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegendő a szeretet egy kapcsolat folytatásához?

Figyelt kérdés

A párommal 2és fél éve vagyunk együtt. Úgy lassan több mint fél éve azt érzem h az én részemről elmúlt a szerelem. Nagyon nagyon szeretem őt mint embert, de a rajongás elmúlt és már a szexet sem kívánom vele, nem borzongok bele ha megérint:( Ez nagyon kikészít, mert ő még mindig nagyon szerelmes belém. Nem akartam becsapni így megbeszéltem vele..nagyon rosszul érintette, de azt mondta nem érdekli csak ne hagyjam el. De ettől mindketten szenvedünk. Vagy szerintetek ez csak azt jelenti h ez egy erős kapcsolat mert a szerelem átalakult erős kötődéssé vagy ez már csak a megszokás? Tapasztalatokat, véleményeket várok. Előre is köszönöm.

20/N,F


2011. ápr. 10. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ohh...mintha az én történetemet írtad volna le. Dettó ugyan ezek az érzések, megbeszéltem vele, mondta, hogy ő még szeret stb, nem akarja, hogy szakítsak, közben én meg már mennék... De aztán egy kis időt külön töltöttünk és megint találkoztunk, olyan volt az egész, mintha csak randiznánk...volt "első csók" stb. és én éreztem a bizsergést ;) Szóval nekünk talán segített az, hogy külön voltunk egy darabig, csak ezt az állapotot kéne most valahogy fent tartani... Szerintem próbáljatok ti is valami hasonlót. Aztán ha utána sem érzel semmit, akkor valószínűleg tényleg vége. 20/L
2011. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól kijöttök, nem veszekedtek sokat, jó lakótárs és beszélgetőpartner, el lehet üldögélni benne, amíg nem jön egy jobb lehetőség.
2011. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló érzéseim. Csak azt tudom írni amit az első:)
2011. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az őszinte szeretet elegendő, mert az bármikor képes szerelmet lobbantani. Az igazi szerelem zajos a veszekedésektől és nincs édesebb a kibékülésnél. (Csak a hülyék, a hazudósok és az álságosak turbékolnak folyamatosan.) Az igazi szerelmesek mindig képesek tüzet vinni a kapcsolatba, mert ez a saját érdekük.
2011. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem ha már nem érzed a szerelmet, akkor ne maradj vele,csak mert ő kéri!

Én is szeretem a barátomat még mindig,de ő nem úgy szeret,mint ahogy azt kéne és én szakítottam vele.

Ráadásul én olyan szituba keveredtem,hogy velem nem voltak ilyen rendesek,hogy megbeszéljék velem.Nekem kellett rájönnöm.És nemcsak emiatt hogy nekem kellett rájönnöm,hogy nem úgy szeret,ahogy kéne,hanem amiatt is becsapva érzem magam,hogy már ő nem úgy szeret.

Jobb lett,hogy vége...még mindig szeretem,de minden nappal könnyebb nélküle...

2011. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!