Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért hiányzik a szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért hiányzik a szeretet amikor a páromnak nem és a kapcsolat közben rendben van?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, tervben van a családalapítás, ilyesmik

csak nekem annyira hiányoznak olyan dolgok, pl az sms végére a puszi szerelmem, vagy ilyesmi, az, hogy ne háttal fordulva aludjon el, az, hogy bókoljon (amikor látom rajta pl hogy tetszik neki az illatom, nem mondaná ki!, meg hasonlók - mint ahogy azt sem, hogy szeretlek - állítólag alig meri mondani)

és azt veszem észre ha ezeket nem hoznám fel neki ő totál tök jól ellenne a kapcsolatban ezek nélkül is!!!

én miért nem tudok szintén így ellenni?


2011. máj. 16. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ha mar most ez van mi lesz itt 5 év múlva?.....
2011. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgytűnik nem vagytok egyformák. Nekem is hiányozna. Nekem minden nap többször is mondja hogy szeretlek, bókol na azt persze ritkábban, mi is háttal alszunk el de előtte jó alaposan elbúcsúzunk minden egyes együtt alváskor. 1,5 éve vagyunk együtt, heti 7 napból 5-öt együtt alszunk 1,5 éve. Nálunk semminek a száma nem csökkent, tudom miről beszélsz voltam ilyen kapcsolatban is, és szép lassan elhalványult minden. Szeret ő téged? Hány évesek vagytok?

Az hogy erre szükséged van, teljesen normális, ne arra keresd a választ hogy miért nem tudsz enélkül lenni, hanem párod miért tud enélkül lenni, ha elvileg szerelmes?

2011. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat nalunk is ez van,nagyon hianyzik,de mar valahogy kezdek hozza szokni!Erzem,h szeret,minden tokeletes,de hat ez van!Nemvagyunk egyformak!probalj vele beszelni,enis azt teszem,olyankor egy ideig minden ok,oszt visszaalunk ugy ahogy szoktunk!En szoritok nektek!:)
2011. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szeret engem maga módján, már utalgatott eljegyzésre is

és amúgy mindig ilyen volt, tehát ez nem egy lanyhult állapot, mindig én csempésztem a kapcs-ba ezeket az apróságokat

de már kezdem unni, hogy mindig ezekért "kilincselek"


mikor változom már meg? aaaannnyira hiányoznak ezek a dolgok


mondtam is neki, hogy olvastam egy felmérésből, hogy a nők 70%-a lép ezekért félre, ha hirtelen jön valaki, aki mindezt megadja.

megértette és maradt ugyanolyan :(

2011. máj. 16. 21:03
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi kedves 20:59-es :)

komolyan már azon gondolkodom, ha mástól megkapnám sem lenne baj, persze a nem megcsalásnak minősülő kereteken belül

2011. máj. 16. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok együtt a férjemmel. A mai napig nincs olyan éjszaka, hogy ne összebújva aludnánk el, ne simogatna, ha elmegy mellettem a lakásban ne ölelne meg, ne dicsérné meg a főztöm, a kinézetem, a kedvességem stb. Persze vannak olyan férfiak akik ugyan ezt érzik belül, de nem merik kimutatni a másik felé. Mindenesetre számomra az a normális mikor mindkét fél érzi a másikon, hogy még mindig tart a szerelem és örül, hogy vele töltheti a mindennapjait.
2011. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nálunk soha nem volt így :(

sem az első nap, sem a mai


azt várom mikor leszek én is olyan, mint a párom

2011. máj. 17. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:

"azt várom mikor leszek én is olyan, mint a párom"


Utolsó vagyok. Az apám pont ilyen volt a házasságában mint a te párod. Anyám végül ugyanolyan rideg lett vele és csak annyira mutatta ki a kedvességét mint apám (semennyire). Végülis elváltak. Ha nem érzed jól magad a párod mellett annak jelentése van. Most mind1, hogy érzelgős tipus vagy egy jégcsap az a fickó. Sokkal jobbat érdemelsz nála. Hosszú távon csak magadat fogod sanyargatni vele :( sajnállak :(

2011. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

annyiban változott most valami, hogy próbált kedveset írni, csak az az egy baj van vele, hogy messziről virít mekkora kamu :(

és az erőltetett kedvességnél még a nulla kedvesség is jobb.

mert az legalább nem disszonáns.


az erőltetett kedvesség azt sugallja, hogy mennyire nem jön neki belülről semmi ilyesmi.


köszi a résztvétet

2011. máj. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!