Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajoknak miért jön be ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért jön be ha egy pasi bunkó?

Figyelt kérdés
Már több lány mondta és a személyes tapasztalataim is azt mutatják hogy a lányoknak bejön ha bunkók vagyunk velük,és olykor átnézünk rajtuk. Szerintetek miért van ez?
2011. ápr. 21. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor én kivétel vagyok. Nálam az kizáró ok.



16/L

2011. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretlek első <3 :)
2011. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Mert a lányok, mindig vonzódnak az úgymond elérhetetlen pasikhoz. Ők mutatják, hogy fa.sza gyerekek és nemkell nekik senki, így már is kellenek nekik. Akik a bunkókra hajtanak azok megérdemlik a po.fára esést, mert az fog történni hidd el. De most te komolyan melyik csajt választanád

1, a kis mulya, aki nemmer srácokhoz szólni, egója a föld alatt van ---> tök tapasztalatlan valszeg

2, aki mutatja, hogy ő a kur.vajó csaj, úgy is viselkedik, így a sok pa.raszt felkapja rá a fejét gondolván ha ilyen vagány milyen lehet az ágyban?

gondolkozz el ezen. egy norm csaj nem a parasztokra bukik, aki igen annak meg küldenék egy csomag ló.faszízű ci.ánkapszulát ropogtatni....

(am jellemzo a mai 15-22 korosztalyra, akik lo.faszt sem tudnak az eletrol, csak azt hiszik)

2011. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ma 13:48


én az 1. kategóriát választanám, ha elhiszed, ha nem :D


amúgy a kérdésre: a nőkkel kapcsolatban egy dolgot kell csak megjegyezni - amit mondanak, és amit tesznek, az totálisan nincs összhangban egymással


én rám mindenki azt mondja, hogy tipikus bunkó pasi vagyok. megismertem anno még 1 éve egy lányt, akinek minden közösségi oldalán az volt kiírva, hogy nagyon utálja a bunkókat...mit gondoltok kivel jött össze? persze, hogy velem.....igaz, csak 1-2 alkalomra, de akkor is


úgyhogy ennyit erről, itt is írhattok akármit, hogy fujj bunkók így, meg fujj bunkók úgy, ha úgy adja az alkalom, akkor nem fogtok ti sem habozni és leléptek egy bunkóval


(zárójelben írom, hogy ezt a bunkóságot én nem érzékelem magamon, csak mások mondják...és még kevésbé élvezem, mivel jó lenne végre egy normális kapcsolatot kialakítani, csak valahogy arra nem vagyok jó senkinél sem...)

2011. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát nekem egyáltalán nem jön be ha egy pasi bunkó, nem tudom mire jó. lehet ezért vagyok szingli:D

16/L

2011. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bejön nekik,de minek,csak egy darabig...

Úgyis az igaz szerelmet keresik ők is!

2011. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten GYŰLÖLÖM! Azt hiszik az a menő, pedig egyáltalán nem. Nagyon rühellem az olyan pasikat akik bunkósággal akarnak bevágódni. Az ilyeneket elküldöm melegebb éghajlatra..
2011. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, ezt mondom, szavakban mindegyik GYŰLÖLI, aztán meg lelép egy olyannal...és itt tök mindegy hányszor meg hogyan írjátok le hogy "fújj, fújj"...amíg a rendes pasi nem figyel, ti megpattantok egy bunkóval....akármit is mondatok erről
2011. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés....ki szereti azt ha 1 fiú bunkó? -_-
2011. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tévedés. A nőknek általában nem jönnek be a bunkó pasik,sőt. Engem kifejezetten taszítanak.
2011. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!