Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön a csajoknak ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a csajoknak ha egy pasi dadog?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csávót és nagyon viccesen dadog. Bejön ez a csajoknak?
2010. szept. 29. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
már miért jönne be. -_-
2010. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A beszédhiba miért jönne be bárkinek is?Lehet hogy neked vicces,de a csajok szelektálnak,és ha nem muszáj nem fognak tovább örökíteni rendellenes tulajdonságokat.Az egészséges férfit keresik ösztönösen.Ezt hívják természetes kiválasztódásnak.
2010. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ez egy betegség szerű a dadogás.Szerintem. Nem attól függ h bejön-e, mástól h kedves meg ilyenek. De ha viccesen dadogsz az rosszul is elsülhet.
2010. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Moszuke ***** válasza:
100%

ja jót lehet rajta röhögni.

nekem is volt egy ilyen osztálytársam 2éve.

de addigra voltam már annyira értelmes hogy nem a pofájába röhögtem hanem visszafogtam. 2-3hét után megszoktam és már nem is volt vicces.

és nem bántottam meg azzal hogy megalázom a nevetésemmel.



még is mi vonzó lehet a dadogásban?

szerintem nem jön be nekik.

esetleg az anya tipusuaknak akik esetlen védni való férfit keresnek

2010. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az;rt mert sokszor olvasom, hogy szeretik, hogyha egy fiu meg tudja nevettetni a csak. Na ez a gyerek ]gy dadog, hogyha megszólal beszarsz a röhögéstől. És nem is nagyon lehet érteni, hogy mit mond.
2010. szept. 29. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy veled nevetnek vagy rajtad! nem ismered ezt a mondást?
2010. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Moszuke ***** válasza:

én szeretem ha rajtam nevetnek de csak akkor ha én csinálok magamból hülyét(amit szívesen teszek általában).

más különben szarul esik.


aki ezt tagadja az hazudik.

2010. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sokszor röhögök a hozzászólásaidon Moszuke!

De nem tartalak baromnak, csak pozitív értelemben:)

2010. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szar dolog és iszonyat gyerekes olyasmin nevetni, amiről a másik nem tehet.

Tény, lehet, hogy viccesen dadog, de bele lehet gondolni, hogy ez rossz neki (mondaná ő gyorsabban is csak épp nem tudja).

Amúgy van egy férfi ismerősöm, aki dadog. Ettől függetlenül van barátnője. Ízlés dolga, hogy kinek mi tetszik.

2010. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
hat ha engem egy pasi fel akarna szedni es dadogva ossze vissza beszelne ha nekem nm tetszik v valami akkor szo nelkul ott hafyom
2010. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!