Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ekkora barátság fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ekkora barátság fiú és lány között vagy ő már többet akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy oszttársam akivel szóban is rengeteget beszélünk, de fészbukon szinte megállás nélkül, több mint 1000 üzenetet küldtünk egymásnak 2hónap alatt. és megbeszéljük egymás gondjait, meg olyanokat elmond amit nem sok embernek, szóval mindenről eltudunk beszélgetni. Már megbeszéltünk egyszer kétszer hogy furcsa hogy miért csak barátok vagyunk, és hogy hogy nem vagyunk egymásba szerelmesek. és ahogy ismerem az ízlését már amennyire lehet ismerni, nem vagyok az esete, de most úgy érzem még is hogy többet akar, vagy még mindig csak barátok vagyunk?


PL múltkor azt mondta hogy tök jól érzi magát, meg minden tök jó, aztán felhoztam a szerelmi témát már mint hogy nekem tetszik egy lány, (írtam nevet is neki) és rögtön megváltozott minden, benne, aztán kérdeztem hogy mi a baj, és mondta hogy semmi csak eddig optimista volt, de kár volt


meg már elszólta magát egyszer kétszer íj módon, de nem tudom, van barátja is (bár nem sokáig szerintem), én nem akarok többet tőle, de nagyon úgy érzem hogy ő igen, csak túl sok dolog áll egymással ellentétben ebben a "kapcsolatban"


2011. ápr. 25. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a barátság úgy tűnik megy át szerelembe. Vagy hagyjátok, vagy szakítsátok meg. Szerintem nehéz arany középutat választani. Meg lehet próbálni, de én kétlem.
2011. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem akarom egyiket sem, én a középutat akarom, mert nagyon kedves lány, és még szép is, de valamiért még sem szeretem vagy is nem vagyok belé szerelmes, de lehet ha összejönnék vele, letudnám élni vele az életemet, mert megértjük egymást, és ahogy már mondtam, kedves, aranyos, van humorérzéke stb... csak én mást szeretek (persze a másik meg engem nem, miért is lenne happy and...) és nem akarom összetörni hogy összejövök vele, reménykedve hogy beleszeretek aztán meg még sem. De egyre jobban úgy tűnik a rengeteg levelezésből hogy ő már tovább lépne ezzel kapcsoltban, :\
2011. ápr. 25. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:

"barátságból szerelem lehet, de szerelemből barátság soha"

ezt jól jegyezd meg.

2011. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd fel egy lapra, mit szeretsz az egyikben, s mit a másik lányban.Ha nem a havercsaj nyer, akkor egyértelműen fejezd ki, de ne bántsd meg, hogy nem akarsz barátságnál többet.Olyan szekér után meg ne fuss, ami nem vesz fel!
2011. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne megszakítani a barátságot ? Ez butaság.

Figyelj, sztem a lánynak nagyon tetszel, nagyon szimpi vagy neki,és sztem ő is neked, ebből egy nagyon szuper kapcsolat lehet, hiszen mindent megtudtok beszélni egymással, ahogy írtad is.


Én azt mondom, hogy egy próbát megérne.


sok sikert!

2011. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha nem jön össze, vagy is elhagynánk egymást? akkor oda a barátságnak IS. S:
2011. ápr. 25. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor úgy kell rendezni a dolgokat szakítás után:

"Na ezt is megpróbáltuk:D mi jók vagyunk inkább barátnak, akik elmondanak egymásnak mindent :) Remélem a barátságunk megmarad"

2011. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!