Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek törték már úgy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek törték már úgy igazán össze a szívét? Meg tudtatok újra nyílni valakinek? Nem féltetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen összetörték és az önbizalmam is a sárga földig rombolták. Azóta nem tudtam megnyílni senkinek sem és megbantottam ezzel pár olyan Nöt, akik fantasztikusak voltak, csak a részemröl nem ment a dolog. Remélem egyszer megértenek.
2011. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én most vagyok ebbe a helyzetbe...valaki rossznak állított be a srácnál,és gyűlöl,megaláz,azóta veszekedünk,pedig már van barátnője,nekem ő volt az életem,és úgy érzem már nem tudok egy srácnak sem hinni,megbízni meg pláne nem,inkább leszek egyedül mint újra lejátszódjon ez az egész
2011. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tudatosan csak egyszer, ennek lassan két éve azóta csak egyszer nyíltam meg nőnek, mint barát. úgy hogy nőként gondoljak valakire úgy nem, nem is tervezem a közeljövőben. nem szeretnék csalódni senkiben, van egy határ amit senki sem léphet át, biztos ami biztos.
2011. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!