Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lánnyal táncol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lánnyal táncol a szalagavatón, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Velem még csak 2 hónapja jár, de akkor is szeretjük egymást. Nemsokára le kell adni, hogy ki kinek a párja lesz, és annak a csajnak még pár hónapja megígérte, hogy táncol vele a keringőnél, mert jóban vannak és akkor még nem jött velem össze, meg a csaj lestoppolta gyorsan. Számomra ez elég abszurd, főleg, hogy nekem meg nincs is párom még. A barátom azt mondja, hogy a csaj vérig sértődne, meg nem tud magának párt találni. De most ez nem durva, hogy a barátom más lánnyal táncol, én meg kereshetek magamnak valami 9.-es srácot? Őszintén kérdezem, hogy szerintetek ez normális-e, és én vagyok a hisztis, mert akkor legalább tudom, hogy tényleg ezt így illik és nem aggódom túl. A lány mellesleg biztos nem jön be neki, csak már egy ideje együtt járnak kézilabdára.
2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%
Én olyan helyzetben voltam, mint az a lány. Már egy éve megbeszéltük barátommal(nem jártunk, csak nagyon jó barátok vagyunk), hogy táncolunk. De neki lett barátnője és azt mondta, hogy a lány szakít vele, ha velem táncol, így nem táncoltunk együtt. Mindenki mellettem állt, de engem igazából nem zavart, mert volt más, de ha nem lett volna... Akkor az nagyon rosszul esett volna.:( Gondolj a lány helyzetébe! Mi lenne, ha az ő helyzetébe lennél. És szerintem ez normális.
2011. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy rosszul esik, de azért nem olyan világ vége dolog ez. Előbb megkérte, mint téged, biztos kényelmetlen lenne visszamondania. Esetleg próbáld vele megbeszélni, hogy valami haverja, barátja nem tudna-e beugrani a helyére, és akkor ő táncolhatna veled. Ha nem jön össze, igazából szerintem akkor sem gáz. Majd táncoltok az esküvőtökön, ha akkora a szerelem:)
2011. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
49%
pár éve én is olyan sráccal táncoltam, aki összejött időközben egy osztálytársunkkal, de mivel mi már jó előre megbeszéltük , h együtt táncolunk(mondhatni én is lestoppoltam), így úgy is lett. Nem mondom, a csaj kicsit féltékeny volt, bár nem volt mire, hiszen barátnők voltunk.... Szerintem ezen nem kell megsértődni
2011. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jó, hát én nem sértődöm meg, csak örültem volna, ha a barátom velem táncol a szalagavatón, nem mással. Én majd keresek valaki mást, de a csaj helyében kicsit furán érezném magam, ha más barátjával táncolnék. És én nem "rástartoltam", hanem hosszú hónapokig ostromolt, mire összejöttünk és már szerelmes vagyok.
2011. máj. 17. 18:20
 15/31 anonim válasza:
74%
Mikor lesz a szalagavató?Ezt csak azért kérdem,mert mit csinálnál akkor,ha a barátod mégis téged választana,de a sz.avató idején már nem lesztek esetleg egy pár?Ez könnyen előfordul,főleg mivel még csak 2 hónapja vagytok együtt.Főleg ez akkor gáz,ha csúnya vége lenne a kapcsolatotoknak.Én nem kívánom,hogy ez legyen,de ki tudja.
2011. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Októberben, de már most le kell adni, hogy ki kivel lesz, mert eszerint rendelik majd az öltönyöket, hogy hány külsős lesz stb. Mindenki jön ezzel a "csak 2 hónapja vagytok együtt" dologgal, de szerintem ez annyira nem kevés idő, hogy azon kelljen gondolkodni, mikor fogunk szakítani.
2011. máj. 17. 18:33
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg örülj, hogy olyan barátod van, aki tartja a szavát.
2011. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

figyu...mielőtt nem ismertétek egymás, nem jártatok együtt, akkor megigérte neki, elég csúnya dolog lenne a barátod részéről, ha lemondaná, és úgymond cserbehagyná a lányt...:)

ne hibáztasd egyikőjüket sem...sztem a barátodnak se könnyű ez a dolog...a lány meg nem tehet róla:)

biztosan találsz vkit...esetleg nem tudom nálatok lehet-e külsős, de pl. ismerős, vagy vmeik barátnődnek a fiútestvére...:)

persze tudom, hogy neked sem könnyű, és zavar a dolog, érthető, de igazából ez macerás szitu...és mivel itt igéretről van szó, azt illik betartani...

remélem sikerül párt találnod, mindent bele:)

2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Októberben van a szalagavató? felénk január, februárban...
2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Hát én nem örülnék neki akárki akármit mond. Igaza van az egyik válaszolónak. Az számít, hogy mit gondol a csaj, megsértődik-e de az nem számít, hogy te rosszul érzed magad? Nálunk is pont ugyanez volt a helyzet egyébként. Mi két külön iskolába jártunk a városon belül és úgy volt, hogy csak a saját iskolából lehet párt választani. Én nem akartam táncolni, a volt pasim (már szakítottunk) pedig akart és talált is egy lányt. Megbeszélték, hogy együtt táncolnak. De amikor kiderült, hogy mégiscsak lehet máshonnan is párt hozni, egyből mondta nekem, hogy lemondja a lányt mert ő velem akar táncolni. Sőt még erőlködött is hogy táncoljak, mert nem akartam... Szóval szerintem itt neked kéne a fontosabbnak lenni nem pedig egy "idegen" lánynak. Nem hisztiznék érte, de megjegyezném az biztos.
2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!