Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lánnyal táncol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lánnyal táncol a szalagavatón, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Velem még csak 2 hónapja jár, de akkor is szeretjük egymást. Nemsokára le kell adni, hogy ki kinek a párja lesz, és annak a csajnak még pár hónapja megígérte, hogy táncol vele a keringőnél, mert jóban vannak és akkor még nem jött velem össze, meg a csaj lestoppolta gyorsan. Számomra ez elég abszurd, főleg, hogy nekem meg nincs is párom még. A barátom azt mondja, hogy a csaj vérig sértődne, meg nem tud magának párt találni. De most ez nem durva, hogy a barátom más lánnyal táncol, én meg kereshetek magamnak valami 9.-es srácot? Őszintén kérdezem, hogy szerintetek ez normális-e, és én vagyok a hisztis, mert akkor legalább tudom, hogy tényleg ezt így illik és nem aggódom túl. A lány mellesleg biztos nem jön be neki, csak már egy ideje együtt járnak kézilabdára.
2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4
 21/31 mókus0715 ***** válasza:
67%
nálunk hasonló volt a helyzet. Nyáron jöttünk össze a barátommal, aki egyben az osztálytársam volt. Szóba jött a keringő, nekem nem volt táncpárom, de arról se tudtam, hogy neki van-e. Rákérdeztem, hogy nem lenne-e kedve.. Mondta, hogy ő már megígérte egy másik osztálytársunknak még tavasszal, de szívesebben táncolna velem, hiszen én vagyok a barátnője. A csajszi egyből megértette a szitut, nem volt belőle gond.. Akkor még mi is csak kb. 2 hónapja voltunk együtt, amikor ez a dolog volt. Azóta is együtt vagyunk, már 3 éve. Szóval nem kell a 2 hónapot semmibe nézni. Hozzáteszem a szüleink sírva nézték végig a keringőt, annyira megható volt, ahogy együtt táncoltunk :) Mégiscsak furcsa lenne, ha ott vannak a szüleitek, és ti meg nem együtt táncoltok. Szerintem harcold ki magadnak a barátod :) ez olyan esemény, amire nagyon jó lesz visszagondolni :) Én sajnáltam volna nagyon ha nem táncolhattam volna a párommal, és ő egy másik lánnyal én meg meg egy másik fiúval...
2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nálunk októberben lesz, sosem volt januárban vagy ilyen későn. De most akkor mit tegyek, tényleg ne hagyjam ezt, vagy értsem meg? Mert egyikőtök ezt mond, másik azt.
2011. máj. 17. 18:51
 23/31 anonim ***** válasza:

Szerintem is harcold ki!

Férjemnek az elöbb meséltem a szitut és ö is egyetért velem. A másik lánynak meg kell értenie, mégiscsak a te barátod.

Sok sikert!

2011. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a lánnyal. Mondd el neki, hogy kellemetlenül érint ez a szituáció és nem akarod, hogy pár nélkül maradjon vagy ilyesmi, de ha megoldható lenne nagyon szeretnél a barátoddal táncolni. Esetleg felajánlod segítesz neki keresni másik partnert. Ennyi. Ha rendes a csaj megérti. De nem hisztizni, dúl-fúlni, meg siránkozni kell, hanem tenni az ügyért.
2011. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Igen, igazából az nem világos a szituban, hogy a srác barátnője (mármint nem a kérdező, a barát-nő) miért nem érti a szitut? Akkor most ki kettejük közül az önző és kisajátító? Egy dolog, a kérdező hogy vélekedik, azt tudom, ha én lennék a csaj, a pofám előbb szakadna le, mintsem erősködjek, hogy kivágom a hisztit, ha a srác mégis a barátnőjével akar táncolni. Nekem magától értetődő lenne, hogy változik a felállás így már, meg sem várnám, hogy a srác vagy a barátnője kérjenek rá, én magam ajánlanám fel, hogy keresek mást.
2011. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megbeszélném a csajjal, hogy segítek neki egy másik párt keresni... Kitudja a végén még ő is szerelmes lesz, mint te :)
2011. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A szalagavató nem ősszel szokott lenni?

Amúgy pedig teljesen független attól, hogy valakinek van-e barátja/barátnője. Az csak egy tánc. Nem jelent semmit. Ne csinálj belőle ekkora ügyet, mert ez az idő múlásával csak rosszabb lesz.

2011. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 mókus0715 ***** válasza:
19.45-nek! ez nem csak egy tánc. ha azzal táncolsz ott, akit szeretsz, akkor nem csak egy tánc főleg egy olyan eseményen, ami mérföldkő az ember életében. ha neked ez csak egy tánc, akkor nem volt szalagavatód.
2011. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 mókus0715 ***** válasza:
19.54-nek, bocsi
2011. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én lehet elgondolkoznék a kapcsolatunkon. A barátnő az első, ezt még a másik lány is megértené, és szerintem elég nagy baj, hogy a barátod szerint nem. Nem hisztiznék mert nem akarnám hogy azért változzon meg mert hisztizek. Embereket úgyse lehet megváltoztatni. Ha ez magától nem jut eszébe akkor lehet egy figyelmesebb pasi után néznék. És ez nem csak egy tánc. Szalagavató csak egyszer van az ember életében és soha máskor nem lesz. Akik azt írták, hogy ez nem baj azok még biztos vagyok benne, hogy nem voltak ilyen helyzetben, vagy csak nem gondoltak bele eléggé. Gondoljatok bele. Ha van valakinek egy szexkapcsolata de közben összejön egy nővel akivel komolyan gondolja a dolgot, még elmegy egyet d.gni a másik nővel csak azért mert megígérte?? Jobbik esetben egyértelműen nem. Vagy ha meghívtak egy lakodalomba, te meg megbeszélted egy másik meghívott nővel/férfival hogy vele mész, esetleg együtt kitaláltok valami jó ajándékot, de közben lesz párod. Akkor a párod otthon hagyod és megcsinálod a másik emberrel amit megbeszéltetek? Ez elég szánalmas lenne. A barátnő mindenhol, mindenekelőtt az első. Nem véletlen, hogy természetesnek veszik hogy mindenki viszi a párját akárhova, még oda is ahova nem is ismerik. Szinte elvárják. A baráttal ellenben ezt nem teheted meg. Őt nem viheted el pl egy esküvőre csak azért mert te meg vagy hívva.
2011. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!