Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy férfi létemre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy férfi létemre nem szeretem az eröszakot, a küzdösportot, a vért?

Figyelt kérdés
Értem itt a verekedést , boxot , karatét vagy csak azt , hogy egy férfi megüt egy férfit ! Mert a nök szeretik a felsoroltakat , ebböl szürik le a tulajdonságainkat ?!
2011. jún. 4. 23:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kort nemet írj
2011. jún. 4. 23:36
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
18f
2011. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Utálom a forma 1-et, a sportot a tévében (kiv ha valaki olyat látok benne akit ismerek, azt szívesen nézem) utálok verekedni eddig csak 1szer csináltam, de csak annyi volt hogy fellöktem. Rögbizek ami kicsit kemény sport. Nem szeretnék másnak fájdalmat okozni, de ha nálam a labda ölni tudok. Fegyvert szeretek használni. Pl kardal csapkodni a fákat az erdőben XD. (persze fakard, néha szórakozásból.) Játszom erőszakos játékokkal (pl CS) de csak azért mert jó játék, nem élvezem ahogy gyilkolok... Jobb szeretem pl a Dragon Age féléket. Dumálós sztoris rpg. Semmi baj nincs veled. A férfi nem egyenlő a macsóval. Mindenki mást szeret és mindenki egyedi. Te ilyen vagy hogy nembírod én olyan hogy fele-fele valaki meg ebből él.

15/F

2011. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem baj. Miért abból szűrnék le, aki ez alapján válogat elég nagy baj van vele. Vele és nem veled.
2011. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20/l
2011. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én utálom az erőszakot. ha egy férfiban az erőszak legapróbb csírája felmerülni látszik, akkor ott helyben hazamegyek.Elég egy durva mondat, egy félreérthető agresszívabb szituáció, egy olyan régebbi sztori, ami kicsit is erőszakos. Pl.Azt mondja barátnőm, hogy sajnálja, de már nem szeret, és szeretné inkább a volt barátjával újra próbálni.erre azt mondja a pasi, hogy olyan ideges lett, hogy majdnem szájba vágta. na itt vége is a beszélgetésnek.Vagy csak hangosabban erőteljesebben szól hozzám mint kellene, vagy a szitu megkívánja. Volt olyan pasi aki azt mondta, hogy barátnőjének az udvarlóját, aki nem értette meg, hogy nem akar tőle semmit, "helybenhagyta".

A vértől, küzdősportoktól nem írtózom.Küzdősportot (boxot) űzött apukám is, nehézsúlyban, de ő pl annyira jámbor, hogy 21 évem alatt nem hallottam hangosabban beszélni sem.Azért hagyta abba a boxot mert nehézsúlyban lehet akár egy ütéssel gyilkolni, és ő sok meccset nyert, de sajnálta az ellenfelét, pedig értelmes , inteligens ember, és tudta, hogy ez csak egy játék, egy barátságos menet...

2011. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Még megszeretheted ha elkezded valamelyiket:).


Egyébként bunyóztam többször nőim,lányok,nők előtt és egy erősen elkülönülő két csoportba oszthatóak.

Az egyik típusnak nagyon bejön,valóságos hősként tekintettek rám utána.

A másik típus szerint meg brutális vadállat vagyok és a problémát nem így kell megoldani.Persze ez utóbbi típus a helyzetet a valós fenyegetés mértékét fel sem ismeri,fel sem fogja,hogy elkerülhetetlen a dolog és csak egy választás van már.

2011. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15 F
2011. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az erőszak rossz, érteeem? :D


Na de komolyra fordítva, az erőszak csak negatív energiákat szabadít fel, ebből pedig már van elég. A harmonikus, boldog életre kell törekedni. :)


De az tagadhatatlan, hogy ebben a világban vannak olyan helyzetek, mikor elkerülhetetlen az erőszak, s oda kell csapni rendesen.


16/F

2011. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Akit az istenek szeretnek, megtartják gyereknek, engem sosem izgatott, hogy valakinek beverjek.

De egy pofon a jó helyen, a kellő pillanatban, többet ér mint ezer év a kopott iskolapadban."


(FankaDeli)

2011. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!