Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is előfordult már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már az hogy nem volt miről beszélgetni? (fiúk-lányok egyaránt)

Figyelt kérdés

Van barátnőm és általában fb-n szoktunk beszélgetni. A telefonálás ugyebár drága :D

Nah de nekem van olyan hogy nincs témám miről beszélgetni. De értitek mégis ráírok mert akarok vele beszélgetni és ilyenkor olyan ciki mert írunk egy sort aztán 5 perc semmi és sztem ez nem vmi jó.

És attól tartok hogy emiatt kialakulhat benne az az érzés hogy unatkozik velem és emiatt unalmas barátként fog tekinteni rám ilyenkor és nem pasijaként....

Srácok volt már veletek is ilyen hogy nem tudtatok miről beszélgetni? Lányok ti mit gondoltok ha nagy csend van?


2011. jún. 9. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
ne keresd ilyenkor! unatkozz egyedül,majd összegyűlik másnapra az infóáradat.
2011. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÉS amúgy mennyire romboló jellegű ez a kapcsolatunkra nézve?
2011. jún. 9. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen. Csak mi mondjuk egy óráig nem szólunk a másikhoz. Aztán ha eszembe jut valami elmesélem, addig meg filmezek, vagy valami...

20L

2011. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ÉS ez nem gáz? mármint a kapcsolatunk elején volt h órákig elbeszélgettünk most meg van h csak ráírok és már ott nem tudom hogy mit mondjak....
2011. jún. 9. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Facebookon, msn-en megesik az ilyesmi, mivel élőben adja magát, hogy a környezet, aktuális hanghatások merőben új témalehetőségeket adhatnak.

Érdemes skype-on beszélgetni mikrofonnal, mivel előfordul, hogy valaki egy-egy jó, de hosszabb sztorit nem akar legépelni, viszont szóban már elmeséli és közbe lehet reagálni, míg az írásra kevésbé.


Én azt ajánlom, elsősorban ne írásban kezdeményezz kommunikációs, mivel az elején nyilván rengeteg dolgot meg lehet így tudni a másikról, de a későbbiekben nem lesz újabb, írásban elmondható téma...

2011. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én attól tartok igazán hogy múltkor mikor találkoztunk a randi végén meghalt a beszélgetés és én azt hittem h megsértődött de azt mondta hogy nem csak hogy nincs téma amiről lehetne beszélni. ÉS ez igazából engem kiakaszt..

Szerintetek túlreagálom?

2011. jún. 9. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:

MSN-en, facebookon felesleges beszélni, hidd el... Napi 24 órában még a házaspárok se tudnak beszélgetni, nincs is erre szükség. Én MSNen annyit szoktam h mikor talizunk vagy jössz megyek ilyenek. Meg ha MSNen ellövöd a témákat, akkor utána előfordulhat, hogy randin, élőben nem marad... szal nem neten kell élni a párkapcsolatod, hanem élőben :D

18/F

2011. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

téma akkor van, amikor érdekel a másik

ha kérdezgetnéd őt hogy van, mit csinál, biztos tudna mesélni

téma akkor nincs, amikor nem is érdekel a másik, csak azt hisszük

2011. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza, ha érdeklődsz felőle és ő is felőled úgy is tovább viszitek a beszélgetést, de persze akadhat hogy valaki unodt, fáradt és akkor nincs "kedve" beszélgetni, ez érthető is. Viszont ha sosem érdeklődik akkor inkább hagyni kell az egészet.
2011. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!