Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Járok egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Járok egy férfivel (fél éve ), terhes lettem töle! Azt mondta akkor tartsam meg. Most meg márt négy hónapos kis mami vagyok. Két napja tudom, hogy családja van, neje van aki szintén terhes! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el, kérj segítséget akivel fel tudod nevelni a gyereket
2009. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz semmit.

Igyekezz megőrizni a nyugalmadat!

Kérdezd meg, mi a terve a jövőre?

gyerektartást mindenképp kapsz, hogy vele neveled, vagy nélküle, majd kiderül. Fel tudod nevelni egyedül is, találsz másik férfit is, de együtt is maradhattok, ha így is akarod. Valamiért csak mondta hogy tartsd meg! Miért? Megkérdezted? A neje is kérdezheti most ugyan ezt.

Jól beejtett a verembe, de a gyermeket szeretni fogod. És remélhetőleg rá is számíthasz. Ha nem, akkor jogi úton kiköveteled. Majd. Most koncentrálj a babára!

Ha házaspár lennétek, és elüti egy autó ugyan itt lennél. Vagy itt sem. Apja van a gyereknek, sajnos nős, de van legalább.

2009. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szrintem mindenképpen tartsd meg a kisbabát, de amennyire átvágott a pasid háát (mondjuk te tudtad h nős?)Hány éves vagy??????????,
2009. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
DE hülye vagyok írtad h két napja tudod -_-.BOCsi.
2009. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző: ennyi idősen nem lehet már elvetetni!
2009. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Különleges esetekben még ellehet veteni, de azthiszem csak ha beteg a baba! Sokmindent már nem tudsz tenni az biztos hogy én elmennék a családjáhogy és elmondanék mindent persze miuán megszületett a baba egy szép kis dns tesztel!
2009. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Leírod hogy hány éves vagy?
2009. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem két szempontból is hibás vagy:

1. fél év után gyereket vállalni irtó nagy felelőtlenség,

2. ha te nem akartad megtartani (bár azt nem írtad, hogy akartad-e), csak a pasi rávágta, hogy 'hát akkor tartsd meg', akkor gratulálok... Mérlegelni kellene tudnod, elvégre a te tested, neked van benne döntő szavad, nem egy 'kívülállónak'.

Szóval, bocsi, hogy ezt mondom, de ha fiatal vagy még, akkor jól elcs*szted a hátralévő életedet. Nem azt mondom, hogy a pasi nem ludas, mert ő is jócskán az. Keresd fel szüleidet, a szülők általában mindig segítenek, akármiről van szó. És neveljétek a gyerkőcöt majd.

2009. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom ami veled történt. csak azt teheted hogy a babát egyedül elneveled. ha a szüleid tudnak segiteni az nagyon jól jönne. egy ilyen pasival nem érdemes foglakozni. én a helyedben beszélnék a feleségével. hogy mégis tudja meg hogy kivel csinál gyereket.
2009. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy rohadt szemét az a pasi. Én nem gondollak téged felelőtlennek, mert így jártál. Besikerült a baba, aztán meg honnan gondoltad volna, hogy ez egy ilyen kis görény. Szerintem terhesen sokkal sebezhetőbb egy nő. Én nem csodálkozom azon, ahogyan döntöttél, biztosan abban reménykedtél, hogy majd milyen szép kis család lesztek majd együtt, szépen nevelgetitek majd a picit. Remélem minden jobban alakul majd!
2009. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!