Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoltok ehez a helyzethez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok ehez a helyzethez? Jo ha igy teszem vagy sem?

Figyelt kérdés
Szoval van egy kapcsolatom ami 6 honapja tart,minden szep es jo benne.Nem vagyok az a fajta aki allandoan kijar ossze vissza,meg ha neha igen akkor is baratnokkel.A parom is ugyanilyen o inkabb munkaja miatt nem tud tobb idot szakitani kijarogatasra.Az lenne h van egy fiu barat,szimpla haver,aki ritkan jon a varosba es most h megint erre van dolga megkerdezett h lenne e kedvem talalkozni beszelgetni mert reg talalkoztunk.Ugy latom jonak h ezt elmondjam a paromnak es megkerdezzem h nincs e neki valami ellenvetese.Furcsa kicsit a helyzet mert nem egy megszokott dolog.Termeszetesen tenyleg csak beszelgetes lenne mert a haverom tudja h van valakim.Ti mit gondoltok?Ilyen esetben h reagalhat,vagy reagalna kozulletek valaki?
2011. jún. 30. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*nem elmenni
2011. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

meg jo h azt a megoldast szeretnem ami a legigazsagosabb es nem is hazudni.keptelen is lennek ilyet eltitkolni.csak a reakciotol felek mert az ilyesmi nem ram vall meg tudja h nincsenek ilyen haverjaim.

mar mar afele hajlok h kitalalok valamit es lemondom a talalkozot mert akarhogyis sok nehezsegunk van es talan jobb ha nem fokozom ilyesmivel a dolgokat

2011. jún. 30. 14:09
 13/15 A kérdező kommentje:

nah meg ott van az is ha tenyleg azt mondja h menjek nyugodtan nem zavarja az kicsit szerintem hazugsag,kegyes hazugsag mert olyan nincs h ne zavarna de megteheti azt h inkabb rabolint

de akkor nekem lenne ott a buntudat h tudom h ot zavarja pedig mast mondott de en megis talalkozom a haverral

2011. jún. 30. 14:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor mond le vagy hívd el a párodat is :) É is néha inkább lemondok dolgokat, ha tudom hogy 99% hogy veszekedéshez sodorna. És ha az az illető nem olyan fontos neked hogy minden áron találkozni akarsz vele, akkor szerintem túlélitek ha nem találkoztok.

Vagy B verzió, elviszed a pasidat és "bemutatod" :D

2011. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
azt hiszem h inkabb a lemondas mellet maradok,mert nem akarom megjobban osszekuszalni a dolgokat.s nem olyan nagyon fontos talalkozas.koszonom a valaszokat
2011. jún. 30. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!