Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből a kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a kapcsolatból lehet valami komoly?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,aki tavaly odáig volt a pasasért,de a pasas nagyon nem foglalkozott vele,közbe találkoztak,elmentek 1szer együtt buliba,de nem volt köztük semmi komoly,aztán a csajnak lett pasija,de folyamatosan tartotta a kapcsolatot az "exxel",aztán szétmentek,ismét találkozgat ezzel az "Exxel",de most már eljutottak odáig h le is feküdtek egymással,és napi szinten tartják a kapcsolatot,de a pasi azt mondta neki,h "Hát megbeszéltük"!Nem tudom,h milyen tanácsot adjak a barátnőmnek...tény és való,h most már nincs annyira oda érte,min anno,de valami akkor is van...annyira jóba vannak,hogy tényleg mindent megbeszélnek!Ja és van köztük 13 év...
2011. júl. 11. 11:09
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Az a csaj elég éretlenke lehet, ha ilyen "kapcsolatot" volt képes kialakítani...
2011. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki,de hiába beszélek...a szerelem vak...
2011. júl. 11. 11:18
 3/4 anonim válasza:

Mintha csak a mi helyzetünkről olvasnék,azért van pár eltérés,de mi is 3. éve ismerjük egymást,kezdetektől szerelmes voltam belé és csak most lett belőle kapcsolat.Mondjuk köztünk csak csók volt elött,meg moziba voltunk párszor.Ja,és köztünk is 13 év van;)))

Szóval sztem lehet belőle komoly kapcsolat.

Most leszünk félévesek,és minden a legjobb:))

2011. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet valami komoly belöle....csak majd be kell iratni oviba meg iylesmi
2011. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!