Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tisztán barátság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tisztán barátság a barátom és az ő exbarátnője között?

Figyelt kérdés

Mi másfél éve vagyunk együtt, ők már vagy 3 éve szakítottak, 3 hónapig jártak, elvileg nem volt köztük szerelem. Sokat keresik egymás társaságát, ez engem nagyon zavar. Biztos, hogy ez lehet csak barátság mindkét fél részéről? És ami még fontosabb: a barátom azzal indokolta, hogy tartják a kapcsolatot, hogy neki szüksége van egy lány barátra is. Én miért nem vagyok elég neki?

22N


2011. júl. 18. 13:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek van barátnőd, ha úgyis megcsalod? Akkor ne legyen barátnőd. Akkor tartsál szexpartnereket és ennyi az egész.
2011. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Most kötözködsz? Szerintem tök normálisan válaszoltam a kérdésre. Azt írtam, hogy velem előfordult és nem árt óvatosnak lenni. Meg, hogy 80 százalékban a fiuk csalják meg a volt barátnőjükkel a barátnőjüket. Senki nem kért hogy párkapcsolati tanácsokkal láss el! És szerintem senki se kíváncsi a véleményedre, pont mint az életben. :)
2011. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötözködök, te vagy idióta, aki nem szereti, ha korlátozzák a szexuális szabadságát, és úgy beszél róla, mintha olyan természetes lenne a megcsalás. És nehogy már te mondd meg hogy az életben ki kíváncsi a véleményemre, azt se tudod ki vagyok.
2011. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 tetro ***** válasza:
100%
van mondjuk 8 exem. hattal vagyok kapcsolatban, mondjuk néggyel közeliben nagyon. van akikhez rendszeresen járok ebédelni, sőt kettesben szoktam néha ebédelni az anyukájával. soha egyikükkel sem csaltam meg az épp jelenlegi barátnőm. sőt, van akinek a férjével járok falat mászni. a két legkomolyabb kapcsolatommal nem vagyok szinte semmilyen kapcsolatban. azt hiszem a többiek azért maradtak mert azok kapcsolat közben is inkább barátságok voltak. annak meg jók. beláttuk, és amit lehetett megtartottunk.
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a lényeg! Itt anonímok vagyunk! Ezért írunk olyan dolgokat amiket nem biztos, hogy felvállalnánk az életben. De azért mert olyat írok amivel te nem értesz egyet, még nem kell ostobán a másiknak támadni! Valószínűleg az életben nem lennél ilyen vagány csaj, úgyhogy itt éled ki magad.


Te honnan tudod ki vagyok és mik voltak az adott szituban a körülmények? Saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.

2011. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 B.angel ***** válasza:
43%
NEM! A 74%os válaszolónak van igaza! Mi az, hogy korlátozzák a szexuális vágyadat? Talán meg lett tiltva, hogy sexeljél? Vagy csak nem elég neked egy nő, akivel szexelhetsz? Ásd el magad jó mélyre! És ne itt mondj véleményt olyan emberről, akiről lerí, hogy erkölcsileg rendben van, ellentétben veled. Mivel a megcsalás súlyos dolog!
2011. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 B.angel ***** válasza:

Bocs az offért.

Amúgy nem hiszek benne. Ritka, ha tényleg barátság megmarad köztük.

2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Tépd meg a ribit!
2011. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nekem nincs barátnőm és mégis csak barátok vagyunk az exemmel, egyszer volt hogy majdnem összegabalyodtunk, de akkor azt mondtam mikor a szánk már majdnem összeért, hogy nem kéne. akkor leültünk és megdumáltuk, hogy egyszer már nem jött össze a dolog, mi nem változtunk, hülyeség lenne újrakezdeni.
2011. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kérdésre: lehet.


Szerintem a tisztán barátságba is belefér az "egészségügyi szex", azaz a kizárólag egymás örömére, szerelem nélküli szexuális kapcsolat.


Az mondjuk régen rossz, ha barátnő mellett erre igény van, és nem feltétlenül a srácot minősíti...

2011. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!