Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tisztán barátság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tisztán barátság a barátom és az ő exbarátnője között?

Figyelt kérdés

Mi másfél éve vagyunk együtt, ők már vagy 3 éve szakítottak, 3 hónapig jártak, elvileg nem volt köztük szerelem. Sokat keresik egymás társaságát, ez engem nagyon zavar. Biztos, hogy ez lehet csak barátság mindkét fél részéről? És ami még fontosabb: a barátom azzal indokolta, hogy tartják a kapcsolatot, hogy neki szüksége van egy lány barátra is. Én miért nem vagyok elég neki?

22N


2011. júl. 18. 13:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%

22 évesen hiszel a fiú-lány barátságban?

Mivel hogy exekről beszélünk ott mindig is több lessz mint barátság,szal jogosan izgulsz.Tudod Én 26 évesen már vakarom le a nőket magamról mert barátnak nekem fiú barátaim vannak és egy csajjal sok hasznom nincsen ha csak barátok vagyunk.Természetes ezt párkapcsolat mellett picit gáz!!!Ha szeretne Téged a pali akkor figyelembe venne téged és magától kerülné az ex kapcsolatát!Te ennél jobbat érdemelsz és találsz is!

Minden jót!

Szia!

26F

2011. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 tetro ***** válasza:
csajjal nincs sok hasznod ha csak barát? szóval neked a csaj nem tud mást nyújtani mint szexet? veled egyszer még egy nő igazán boldog lesz...
2011. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25%

Tetro!

Tudod a fiú lány barátságban csak a csajok hisznek meg a kis gyerekek!

nem tagadom Én is régebben tartottam belőlük sokat meg sok lány mondta hogy Én vagyok a legjobb barátja de azokat mind meg is dugtam.És Én is tartottam az exekkel a kapcsolatot ,csak mostanság építem le őket mert nincsen rájuk szükségem.Nekem tudod meg vannak a férfi barátaim,szal ha valamit kiakarok beszélni azt velük fogom kibeszélni míg a nők csak egy pótléknak használtak "barát " néven.Ez az egész egy önzőség a nők részéről.Ha nincs semmi akkor felesleges az egész és ebbe nem csak a testi dolgokat gondoltam bele.

És mint tudjuk az esetek többségében valamelyik ember úgyis többet akar mint barátság,és innentől lesz önzőség.

Manapság egyre divat az hogy egy kiscsajnak fiú a legjobb barátja,nos ők nem is kellenek nekem,és nem is vágyom olyan nőre sem aki rajtam kívül más férfiak társaságát keresi,és hála istennek azért vannak még ilyen szempontból normális nők!

Ki írta a 80%megcsalási rátát?Szerintem meg pont a fordítottja igaz mert a nők gyengébbek,könnyebben el lehet csábítani őket,és ők nem bírnak egy éjszakát egyedül aludni!

2011. nov. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 tetro ***** válasza:
számomra továbbra is felfoghatatlan, hogy az elméleted azon alapszik, hogy a nők csak szexre jók.
2011. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!