Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Mi a jó megoldás? Hagyjam menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, nem rég beleléptem egy kapcsolatba, amiben egyáltalán nem érzem jól magam. Nem vagyok szerelmes, de viszont ő (18/F) nagyon szeret. 2 hónapja vagyunk együtt, de nem érzem azt a tüzet amit kellene, nincs meg az a bizalom amire szükség van egy kapcsolatban. Már előtte is ismertük egymást, nagyon jó barátok voltunk. Így hogy úgymond összejöttünk, teljesen más ember mint barátként volt. A régi énét sokkal jobban szerettem. Szerintetek ebben a helyzetben mit lehet tenni. Sokat beszélgettünk, és azt mondta ha elhagynám, azt nem bírná ki. Mellesleg osztálytársak vagyunk és még 2 évig azok is leszünk. Az osztálytársaim, barátaim, mind az mondják milyen szép pár vagyunk. Ha szakítanék vele hogy néznének rám ha miattam szenvedne a fiú? :( Nem tudom mit csináljak. Várjak hátha jobb lesz? Köszönöm.


2011. júl. 21. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted hagyd el.
2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha nem szereted akkor hagyd el. Elírtam :)
2011. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Dehogy várjál! Legyen tartásod. Nem az a fontos, hogy más mit gondol, hanem hogy te mit érzel! Ha 2 hónap után úgy érzed, hogy nem szereted, akkor nincs miről beszélni. Az meg, hogy egy osztályban vagytok, csak egy kellemetlenség. Majd megoldjátok. Beszélj vele őszintén, mondd meg, hogy jobban szeretted, amíg csak barátok voltatok. Ennyi kb.
2011. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha szeret, és nem annyira önző, akkor nem akarna neked rosszat. mond ezt el neki, szerintem értékelni fogja az őszinteségedet, de az 100 hogy szarul fog neki esni, és el kell viselned így látni:S
2011. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anno én is összejöttem egy osztálytársammal. Mi szerelemből jöttünk össze. Jó volt, viszont majdnem másfél év után szakítottunk, és így még több mint 2 évig az osztálytársam volt.


Fiúként elég nehezen léptem túl rajt, neki 1 hét után már volt másik...

Egyrészt nagyon rossz volt látni őt a másik sráccal, másrészt nap mint nap eszembe jutott mikor rám nézett, hogy mennyire szereti ezt a pólómat stb stb.


Meg kell tenned, és szerintem az első hozzászóló nem írta el teljesen. Ha egy kicsit is szereted, és foglalkozol vele, akkor meg kell tenned. El kell neki mondanod. Nagyon nehéz lesz neki is, és neked is. Az első hetekben/hónapokban lehet, hogy nem lesz minden olyan, mint a régi. Viszont közel 1 év hallgatás (csak köszönés) után én is újra elkezdtem a régi barátnőmmel. Akkorra már teljesen mások voltunk, változtak a nézeteink, és egyáltalán nem akartunk egymástól semmit, de nem volt furcsa egymás társasága, sőt! Mivel többet tudtam róla, mint az átlag emberek, nyugodtan elsütöttem olyan poénokat, amit sima ismerősként nem mertem volna :)


Tedd meg, jobb lesz így mind a kettőtöknek. Őt nem áltatod, Te pedig nem szenvedsz tovább.

2011. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
El engedtem..
2011. aug. 2. 16:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszaolvasgattam a kérdéseimet.. több ilyen kérdésem volt, több fiúval kapcsolatban és ezután az eset után is volt még pasi az életemben, egészen kb. 4 évvel ezelőttig. Ugyanis kibújt a szög a zsákból. Nehezen, de kiderült, hogy egyáltalán nem vonzódok a pasikhoz, sokkal inkább a lányokhoz.. azóta egy nővel van párkapcsolatom, most leszünk 3 éve egy pár..
2020. jún. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!