Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy csoró sráccal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 12:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
58%
Mit az a "csoró"?
2011. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Én olyannal nem jönnék össze, aki nem tud helyesírási hiba nélkül leírni egy mondatot.
2011. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus!! Nem csak az a pasi értékes akinek milliói vannak. Ha szereted és eltudod vele képzelni akkor gyere össze vele. Ne az legyen a mérvadó,hogy gazdag e vagy sem. Szégyen mik vannak:(
2011. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Igen..
2011. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
A szegénység nem kizáró ok önmagában, de ha a kisujját se mozdítja, hogy ezen változtasson, csak sajnáltatja magát, akkor felejtős.
2011. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Már ne haragudj, de ha így jellemzed hogy "csóró" azt, akivel összejönnél és mondjuk nem lenne a te szinteden(persze pénzügyileg), nem érdemelsz meg SENKIT!


Képzeld el, nekem egy nagyon szegény családból származó barátom van, de sosem kért még tőlem pénzt(talán egyszer amikor nagyon szorult a hurok, de vissza is adta!), és ettől függetlenül nagyon jó ember! Ne a hátterét nézd, hanem Őt magát! Egyszer talán megérted...

2011. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el mit értessz a csóróság alatt!Ez relatív!
2011. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Most erre komolyan őszinte véleményt vársz a lányoktól? Úgyis mind azt írja, h hát persze. Nem azt mondom, h senki nem jönne össze csóró sráccal, de annyian biztos nem, ahányan állítják.
2011. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
38%
Már megbocsáss !? De az hogy valaki nem az úri negyedből származik nem jelenti azt hogy nem lehet jó vele. -.-" Képzeld a családom igen jómódú , még is én egy PUNK fiúval járok és nem lázadásból vagy hasonlók , hanem azért mert szeretem . A pénznek semmi köze a szerelemhez !-.-"
2011. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
ha nem is akar dolgozni és azért csóró, azzal nem, de akinek átmenetileg nincs munkája vagy keveset keres, vagy olyan a családi háttere az nem számít 20L
2011. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!