Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálunk a csók nem mindennapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk a csók nem mindennapos dolog. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A barátom elég furcsán tekint a csókolózásra, inkább a szeretkezés része, mint a mindennapoké. Mások előtt soha nem csókolózunk (ha a legjobb barátok, akkor sem), és egyébként sem nagyon. Pontosabban naponta párszor egy olyan kisebb, szolid csók, 1-2 másodperc, semmi elmélyülés. Szájrapuszit sokszor kapok. :) Engem ez néha nagyon tud zavarni, mert nekem a szerelem része. Említettem neki, azt mondta, hogy igyekszik majd figyelni, de hamar elfelejtődik a dolog. Azt is kérdeztem, hogy ez az exeivel is így volt-e, és azt mondta igen, volt is gondja belőle velük is sajnos.


Belegondoltam, hogy ezek szerint ez neki olyan intim dolog, mint mondjuk nekem az, hogy megfogják a mellem. Biztos nem örülnék, ha a párom mindig fogdosna, és kellemetlenül érintene a dolog. Szóval végülis abszolút érthető, hogyha az ő szemszögéből nézem, viszont nehezen szabadulok a rossz érzéstől ezzel kapcsolatban - elvégre azért én nagyrészt a magam rezdüléseivel vagyok inkább tisztában.


Egyébként egy olyan pasiról van szó, aki ritkán mondja, hogy szeret, ritkán bókol, szóval egyáltalán nem romantikus, de ez engem nem zavar, mert mellette a maga módján érezteti velem, hogy szeret. Csak nem az a fajta, aki könnyen kimutatja. Történt pár dolog az utóbbi időben, ami miatt ebben olyan biztos vagyok, mint semmi másban, de ez nem ide tartozik.


Csak érdekelnek a vélemények, hogy ki mit gondol magáról a csókolózásról, illetve egy ilyen szituról. :)


2009. ápr. 15. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor téged ez kb annyira lephet meg, vagy zavarhat, mint engem az, ha látok egy párt, akik csókkal köszöntik egymást, de nem kézakézben indulnak el. Ha van párom, azzal is kimutatom a hozzátartozást, a szeretetemet, ha megfogva a kezét sétálok vele.

És ha nekem már a kézfogás (nem az üdvözlési forma :P) is ennyire alap, képzelem, milyen lehet "csók nélkül" élni.


A csókolózás szerintem is hozzá tartozik a kapcsolathoz, de mondjuk azt én sem tartom jónak, hogy akárhol vagyunk (boltban, utcán, buszon, étteremben), folyton egymás szájában matatunk.

A csók valóban intimebb dolog, két ember magánügye, ami nem való a nyilvánosság elé. De 4 fal között sem, kettesben sem szeret veled csókolózni? Lehet, hogy magával a csókkal van baja, ügyetlennek hiszi magát és nem meri bevallani, vagy kellemetlen valamiért a számára...

Keressetek több olyan alkalmat, ahol nem tartja "cikinek", vagy hogy is fogalmazzak. Legyetek többet kettesben! (23/L)

2009. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sokat vagyunk kettesben, mert gyakorlatilag együtt élünk...


Egyébként más téren nincs semmi hiányosság, egy héten 3-4 szeretkezés, néha egy nap kétszer is, kéz a kézben megyünk mindenhova, ölelget, megpuszil, virágot vesz nekem...


Egyébként tényleg nem szokott zavarni, mert nagyjából érzékelem, hogy a csók nekünk teljesen mást jelent, és a tolerancia sokszor fontosabb, mint hogy ráerőltessem az akaratom. Végülis mindkettőnk álláspontjának ugyanannyi létjogosultsága van.

2009. ápr. 15. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmm`ha o ezt gondolja megkell ertsd te is..

de azert mondd el neki hgoy te tobszor is csokoloznal vele :)

mert te iamdod miko lagyan megcsokol.. es erzed azt a bizsergest:P

amugy en is szeretek smarolni.. de baratok elott nem nagyon.. mert akkor minket is mindig kidulledt szemekkel neznek.. es az engem is zavar :P

de amugy tok kozonseges mas a smaci is..

hisz nezzd meg lemennek disznoba az emberkek es sokan ossze vissza nyalnak midnekivel...


puszi

remelem megbeszelitek es jo lessz midnenkinek :D

2009. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

10:44 es valasozlo vagyok megint..hat ha igy all a dolog askkor semmi gond :P

normalis par vagytok.. egy tokeletes parkapcsolatban..

a csokolozas temat meg tenyleg megemlitheted neki.. de ha te igyis elfogadod semmi gond lenyeg hogy vele legyel.. es azert egy szajra puszi is lehet nagyon jo es izgato :P

2009. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm,konkrétan az egyik legmegbízhatóbb barátom. Nemcsak,hogy nem csókolja meg nyilvánosság előtt,de a kezét se fogja meg,amikor mennek valahova,meg úgy egyébként se.A lány szerette volna,de a srác ilyen...nem szereti.


Az más kérdés,hogy én nem tudnék ilyen lenni.Nyilvánosan is smárolok a barátnőmmel bárhol,és büszkén mutatom a világnak,hogy együtt vagyunk:D:D


Szóval ettől még lehet normális életet élni,a kérdés,hogy el tudod-e fogadni ezt.Ha igen,akkor nincs probléma.


24/F

2009. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, hogy kinek mennyit jelent a csók, vagy hogy milyen szituációban fontos. Pl. én elég ritkán csókolózom, mert eddig rendre olyan fiúkat fogtam ki, akik nagyon rosszul csókoltak, és hiába próbáltam finoman tanítgatni őket, vagy hogy belejöjjünk együtt, nem ment. Eddig csak egyetlen fiúval élveztem a csókolózást.

Szóval én emiatt csókolózom ritkán, jelenlegi barátommal is inkább a szájrapuszi.


Viszont az előző barátom még a kezemet sem fogta, ha az utcán mentünk, meg sehol sem :S Azt mondta, a kézfogás a leláncoltságot jelzi a külvilág felé, akkor mindenki látja, hogy ő oda van kötve egy lányhoz. :S:S:S

Mondhatom, elég rosszul esett. Gondolhatod, a csókkal még inkább így volt, még szájrapuszit sem adott, csak négy fal között csókolt meg, ha kettesben voltunk.


Szóval vannak ilyenek. De ő pl. a kapcsolat más terein is érdekesen viselkedett. Ha nálatok tényleg minden rendben van (és úgy látom, igen), akkor előbb-utóbb meg fogjátok tudni oldani a dolgot. Ha a barátod nem zárkózik el nyílt utálattal a dologtól, és azt mondta, igyekszik, akkor talán tényleg csak elfeledkezik róla. Időnként kezdeményezz, ha sétáltok valamerre, vagy ilyesmi, és úgy érzed, meg akarod őt csókolni, állítsd meg és adj neki egy forró csókot. Előbb-utóbb belé fog vésődni a dolog :)

2009. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bennem nemrég ugyanezek a kérdések fogalmazodtak meg a párommal kapcsolatban, de meg kell nyugtassalak, ugyanezek a dolgok vannak jelen nálunk is, a csókkal kapcsolatban. De amúgy minden tökéletes.
2009. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!