Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek érte hogy viszonoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek érte hogy viszonoza szerelmemet?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem ezt a fiut. adtam neki fénképet magamrol és az ágyához tette. puszit is adot már. telefonon mikor fel hivtam ö saját magátol azt monta nekem hogy azon gondolkozik mijen lenne velem neki . nagyon szomoru vagyok nem tom hogy kezd e érezni irántam vagy sem
2011. aug. 20. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
viszonozhatnád például azzal hogy kezedbe veszel egy helyesírási szótárt és megtanulod a MILYEN szó helyes használatát.
2011. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy szomorú? Mi nem egyértelmű ezen? Bár én lány vagyok, de ha egy fiú fényképét az ágyam fölé teszem, az azt jelenti, hogy egyáltalán nem közömbös számomra. Aki teljesen közömbös számomra, azzal pedig nem képzelném el, milyen lenne ha együtt lennénk. Szerintem biztos lehetsz benne, hogy kezd érezni valami irántad. Ismerkedjetek, vesd be a csábító erődet =D Menni fog ez :)
2011. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
verseket irok neki meg bokolis. nagyon hiányzik ugy szeretném átölelni. kérlek segitsetek
2011. aug. 20. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tapadj szerencsétlenre,mert csak elijeszted!
2011. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tapadok rá anyira
2011. aug. 20. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom! Előbb tanulj meg írni! A másik mit erőlteted ezt a kapcsolatot? Meg miért te hívod? Hívjon ő! Szánalmas komolyan! Lehet szegény srác már nem tud mit mondani a kellemetlenségtől, meg mi az, hogy nem nyomulsz annyira? Egy csaj ne nyomuljon, meg te írsz neki verseket, meg bókolsz is? Ez nevetséges, a fiú helyében már elküldtelek volna...szegény lehet, hogy nem akar téged megbántani és azért mondja neked azt amit mond, de közben ő is jót nevet rajtad, szerintem abszolút ne nyomulj rá, és ne is keresd kb egy hétig még csak ne is hívd, se sms-t ne küldj, és majd akkor meglátod, hogy fog-e ő keresni téged vagy sem, de túlságosan is hajtod ezt a kapcsolatot, ha nem akar elindulni akkor nem fog, de ne te játszd a férfit ebben a helyzetben (bókok, versek, mert ez nagyon ciki).
2011. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!