Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha álmaimban, mindig mással álmodok, és más nőt csókolok, meg simogatok, és nem a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Nemtudom miért van ez. Mostanság amikor álmodom valamit, gyakorlatilag körvonalakban ugyanaz az álom, egy szórakozóhelyen vagyok, és összefutok egy volt osztálytárs, vagy egy máshonnan ismerős csajjal, és összejövök vele...

Először mindig beszélgetünk, majd tánc de aza rendes összedörgölőzős, majd simogatom, meglehetősen "kéjesen", végül megcsókolom......és még ugye ami ilyenkor jön...:)

Picit furcsának látom ,hogy ha fülig szerelmes vagyok a barátnőmbe, miért nem vele álmodok?

Állítólag az álmokban a rejtett érzelmek kerülnek napvilágra, és végülis mitagadás, mindig is kíváncsi voltam ezeknek a csajoknak a csókjára, meg testére akikkel álmodtam...:)

Barátnőmmel még nem szexeltünk, pedig együtt vagyunk 3 hónapja, ő már akarná, én meg még mindig nem érzem az időt, hogy elég lenne (persze már orál, meg ilyenek voltak, de szex nem)

Lehet maradi vagyok, de ha nem egy éjszakás, hanem komolyabb dologról van szó, akkor valahogy nem a farkam vezérel....

22/F


2011. szept. 6. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után te vagy az akadálya a szexnek 22 évesen? Ez több mint furcsa.
2011. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az álmaid nem tudod befolyásolni! Megismétlem! Az álmaid nem tudod befolyásolni!
2011. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furcsa, de egyszerűen nem érzem még ogy itt volna az ideje, b*zisan hangzik, meg a szüzlányok szoktak így hadoválni de akkor is. nemtudom miért egyszerűen nem...
2011. szept. 6. 11:00
 4/9 BlackSword ***** válasza:
33%
Mi van??? Búza vagy??? Mit nem érzed az időt??? Amelyík pasi nem szexmániás a buz1... Te az vagy... Csak akkor ne szivasd azt a szerencsétlen csajt!!!
2011. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
téged a szerelemben is csak a f*szod vezérel? akkor még nem voltál igazán szerelmes.....
2011. szept. 6. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
De 3 hónap alatt már kialakulhatott volna egy testi vonzalom is, szerinted az nem lényeges egy szerelmi kapcsolatban?
2011. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Miért nem érzed, hogy itt az ideje? Mert szerintem aki szerelmes az a párjával szeretne lenni. Lehet csak bemeséled magadnak, hogy szereted és a szerelembe vagy szerelmes?


20/l

2011. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igaz ami igaz, hogy az elején nem jött be mint csaj, később alakult ki a vonzalom bennem iránta, neki már a kezdetek óta bejövök, és tetszek állítása szerint.

Nem csúnya csaj sőt, sokan irigylik, csak nem ilyenek az eseteim, de beleszerettem....Kizárt dolognak tartom, hogy nem vagyok belé szerelmes, hiszen megőrülök érte, vele akarok lenni, csak félek, ha szexelünk az elront mindent...

De azt mondjátok ideje lenne, akkor túlesek rajta, kívánom is most már egyre jobban valóban...., hogy így belegondolok...igazatok van....

2011. szept. 6. 17:08
 9/9 BlackSword ***** válasza:
Nem csak a f@szom vezérel, de ha szerelmes vagyok valakibe, akkor feltétel nélkül, és csak szólok -hogy tudjad- a kapcsolatba a szex is ugyanúgy beletartozik, mint minden más... Szóval kispajtás rossz kifogás, hogy azért nem mert szerelmes vagyok belé, mert helyesen ez úgy szól, hogy azért (igen) mert szerelmes vagyok belé... Tehát kívánom...
2011. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!