Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalanságomban mit ajánlanátok? Van erre megoldás egyáltalán?

Figyelt kérdés

A párom 20 ves. 15 évesen vettem el a szüzességét. 5 éve vagyunk együtt. Hiába próbálom tanítani, mutatni, hogy hogy nekem mi jó Ő nem akarja úgy csinálni. Azt sem hajlandó megmondani, hogy Neki, hogy jó, mit csináljak. (És képes a fejemhez vágni, hogy egy darab fa vagyok).

Olyan mintha neki nyűg lenne a szex. Kb 3 éve van ez. 1 évvel az összeköltözésünk előtt. 2 éve amióta együtt élünk talán 8-12x voltunk együt és már április óta ebben az évben nem szeretkeztünk. 2x kielégített és ennyi. Orál is kizárva. Volt mikor 4 napra elmentem a szüleimhez és akkor sem kívánt meg... :-S


Nem tudok hova menni, ha elhagyom. Mit tehetek? Már nem szeretem, nem akar hozzámérni a gombára fogja, hogy nem szerelmeskedünk. Csak akkor mikor Neki kedve van akkor puszil meg, ölel át. :'-((


Ui.: Sehova nincs mennem, se anyu, se apu se rokon senki! A melóhelyekről 3 hónap után elküldenek csapatostul mindenkit...

22/N , Ő 20/F


2011. aug. 26. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél Canestent,gomba kilőve,mehet a sex.
2011. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez csak kifogás! 2 hónapja keni olyan nincs, hogy nem múlt el!
2011. aug. 26. 12:27
 3/13 anonim válasza:
Ha már ennyire nem is akar veled szexelni meg tenni sem ellene hogy jobb legyen, akkor nem vagyok benne biztos hogy csak annyi a gond vele, hogy nem kíván úgy mint eleinte és mert régebb óta együtt vagytok és nem akarja úgy mint eleinte.Bár ezt sem zárom ki hogy csak ez a gond, de akkor megmondhatná mikre vágyik és feldobhatnátok vele, de mivel nem mondja könnyen lehet az is hogy van egy 3. és vele jobb a szex veled meg jobb úgy mond a kapcsolat...de remélem nem ez van.Próbálj leülni vele, kérdezd meg hogy mi a gond amiért ennyire nem kívánja veled a szexet és hogy mit tehetnél hogy jobb legyen.Első lépésben szerintem ennyit tudsz, vagy magadtól csinálsz olyat amire szerinted vágyna és úgy feldobni a dolgokat.
2011. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
anyám:S:S
2011. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jesszus, én végig azt hittem, hogy Te vagy a férfi, és a nővel van baj, de a végén olvastam, hogy fordítva van...

Nagyon elkeserítő, pedig amúgy nem szoktam együtt érezni az ilyen netes problémákkal, de ez tényleg nagyon gáz, és nagyon sajnálom... :(

Nem tudom, miért nem kíván téged... Nincs esetleg a külsőddel gond, vagy nem vagy elég kívánatos? Az, hogy neki - úgy tűnik - nincs nagy szüksége a szexre, elég érdekesen hangzik. Nem lehetséges, hogy másnál "elégíti ki magát"? Fu, egyszerűen nem tudom mit tehetnél, mert ha felhozod ezt neki, hogy neked ez nem jó így, és változtassatok rajta, lehet, hogy összeveszés lesz a vége, és kiteszi a szűrödet... :(

2011. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem akartalak vele elkeseríteni, bocsi.Csak én így gondolom hogy ez a 2 lehetőség ami 99%ban ilyenkor van, a párod meg te ismered jobban, hogy olyan e hogy esetleg félrelépeget, vagy inkább csak fáradt a munka végett meg az idő ahogy mondtam...sajnos sok kapcsolatnál az a gond, hogy eleinte nagyon jó eltelik 1-2 év meg már nincs semmi szex. azt meg úgy lehet megoldani ha mindenki bevállal dolgokat a másikért, amit a másik szeretne és végül is akkor mindenkinek jó.Próbáld meg ezt szerintem hogy belevinni valami extrát és ha javul akkor csak az volt a gond hogy "unta a banánt".
2011. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Minden próbáltam. Azt is utálja ha meztelenkedem előtte. Azt is utálja ha meztelenül alszom. (De olyan meleg van, nem bírom elviselni se a takarót se semmit magamon).

Eleinte magamat hibáztattam, de elmeséltem egy ismerősömnek is a sztorit és azt mondja nem az én hibám. Ne emésszem magam ez miatt.

Pl.: Szégyenlős. De nem alapértelemben, hanem mint valami 18. századi szűzlány! Strandon ok fürdőbugyiba van, de amint kijött a vízből öltözik fel. A telkünkön ahol a kutya se látja ott se veszi le a pólót. Utálja ha mindketten meztelenül vagyunk és átölelem. Ezt is akkor tudom megcsinálni, ha épp átöltözik... Én ezt nem bírom.

És a képbe jött egy harmadik. Őt meg a korkülömbség zavarja, pedig vele jól meglennénk. Olyan rossznak érzem magam. Késsz vagyok...

2011. aug. 26. 12:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem lép félre. Orditális büdösen jön meg a melóból a tartálybelsőből, hajléktalannal csak nem csalna... Mert azt a bűzt ahogy szerencsétlen megizzad... Télen nincs melege mégse kíván, a nyárra se lehet ráfogni.
2011. aug. 26. 12:49
 9/13 anonim válasza:
Nem vagy te rossz.Attól mert úgy érzed hogy régóta elhanyagolnak és nem is foglalkoznak veled, ráadásul lehet hogy van más neki is és azért ilyen, attól még nem vagy rossz hogy ha már vele nem megy próbálsz mást keresni akivel jobb lehet...csak akkor ha úgy döntesz hogy más mellett jobb neked, mielőtt bármit tennél a másikkal (komolyabb dolgot) szerintem közöld a jelenlegi pároddal hogy szakítani szeretnél és mond el hogy miért, annyit megérdemel mindenki hogy ne csalják meg és hogy tudja miért kerül lapátra.
2011. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 brucelii ***** válasza:
Egészen biztos, hogy nem vagy számára kivánatos, sőt azt is belekalkulálom, hogy van neki más, rajtad kivül! Ebben az évben már 2 ismerősöm is igy járt, de kiderült az egyiknek van valakije, akkor húzódik el a másiktól! valószinűleg vár valamire, vagy csak sajnálatból van veled, mert tudja a következményeket! ha nagy a baj, hozzám jöhetsz, havi 30at befizetsz a rezsibe akkor itt lehetsz :)
2011. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!