Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalanságomban mit ajánlanátok? Van erre megoldás egyáltalán?

Figyelt kérdés

A párom 20 ves. 15 évesen vettem el a szüzességét. 5 éve vagyunk együtt. Hiába próbálom tanítani, mutatni, hogy hogy nekem mi jó Ő nem akarja úgy csinálni. Azt sem hajlandó megmondani, hogy Neki, hogy jó, mit csináljak. (És képes a fejemhez vágni, hogy egy darab fa vagyok).

Olyan mintha neki nyűg lenne a szex. Kb 3 éve van ez. 1 évvel az összeköltözésünk előtt. 2 éve amióta együtt élünk talán 8-12x voltunk együt és már április óta ebben az évben nem szeretkeztünk. 2x kielégített és ennyi. Orál is kizárva. Volt mikor 4 napra elmentem a szüleimhez és akkor sem kívánt meg... :-S


Nem tudok hova menni, ha elhagyom. Mit tehetek? Már nem szeretem, nem akar hozzámérni a gombára fogja, hogy nem szerelmeskedünk. Csak akkor mikor Neki kedve van akkor puszil meg, ölel át. :'-((


Ui.: Sehova nincs mennem, se anyu, se apu se rokon senki! A melóhelyekről 3 hónap után elküldenek csapatostul mindenkit...

22/N , Ő 20/F


2011. aug. 26. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha elviselsz magad körül egy ilyen srácot, akkor igazi emberi értékeid vannak. Ha egyszerűen érzed, hogy nem kíván a párod, és nem jó vele, akkor nincsmás hátra, váltani kell, bárhogy is fáj. az életben mindenhonnan van felfelé út, nem szabad soha feladni. Te biztos egy csodálatos lány vagy, és örülhet az aktuális párod, hogy az életed vele töltöd, azth hiszem, ha nekem lenne ilyen társam, mint te, meg lennél becsülve. Amúgy én egy 18 éves fiú vagyok.
2011. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már nem szeret téged. Keress melót ne függj mástól.

Az a legalja. Nálam alhatnál:) 34f

2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ezer, hogy nincs senkije, mert tényleg rettenetes koszosan jön haza és iszonyú büdös. Hazajön első a fürdő.


Ma is 36-38 fok volt árnyékban, ott bennt a vastartályban van 40 is és azért jól meg lehet izzadni.

2011. aug. 26. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!