Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen téma, de fontos!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen téma, de fontos! Hogy nyerjem el a bizalmát? Van rá esélyem, hogy szeressen, vagy kiábrándító dolog amit műveltem? F/34

Figyelt kérdés
15 éve van állandó munkahelyem, de esténként és hétvégén az volt a szórakozásom, hogy hölgyeket szórakoztattam pénzért. Ez nem kevés pénzt jelentett, ami akkor jól jött. A neten hirdettem. Akkoriban nem volt kapcsolatom, így nem is éreztem miatta kellemetlenül magam. Most viszont fordult a kocka. A baráti társasághoz került egy nagyon csinos lány, aki tetszik nekem. Viszonozta ő is a vonzalmamat, de egyik napról a másikra megváltozott a helyzet. A fülébe jutott az előéletem. Beszéltem vele erről, és megértett engem de mégsem nyitott felém.Tényleg ennyire kiábrándító dolgot tettem? Hogyan ismerkedjek ezekután? Csajok, mi a véleményetek erről? Már tényleg megváltoztam!
2011. aug. 31. 13:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%

14.17: akkor kb 15 nőből 1 :)


nem túl jók az esélyeid, kérdező

2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%
14:17 vagyok. Igen,nem túl sok az esély,de legalább van. :)
2011. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
29%
ja, hülyék mindig akadnak :)
2011. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%
14.17: amúgy ne aggódj, mert ahogy nézem, csak a kérdező pontoz :D
2011. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
63%
Ó,nem aggódom én,pontozzon csak aki akar. :) Azt sem gondolnám,hogy aki összejön egy ilyen pasival az hülye lenne. Mert hát mivel jobb egy olyan pasival lenni,aki előtte köztudottan nagy nőfaló volt csak "ingyen"?! Szerintem semmivel!
2011. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
16%
hát, kedves kisasszony, ha neked nincs különbség, váljék egészségedre:) de akkor fizess is neki, ha összejöttök, úgy sincs különbség, azt írtad:D
2011. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem-nem,azt nem írtam,hogy nincs különbség! Azt írtam semmivel sem jobb,ha valaki csak úgy hobbiból dugja végig fél Európát,sőt még rosszabbnak látom,de kár ezen vitázni,vagy nekem támadni. Én így látom,más pedig máshogy. :)
2011. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem (csak) a kérdező pontoz, mert gyakorlatilag mindenki le lett pontozva. Nem mintha számítana, és nem mintha ettől a kérdező jobb helyzetbe kerülne.


Írta valaki, hogy őt nem érdekelné, mert ez a múlt. Tul.képpen igaza van: ha szeretsz valakit, a múltjával együtt szereted és fogadod el.

Csakhogy: egyáltalán nem muszáj mindenkit szeretni... és itt van a hatalmas bukta a témában.


Első

2011. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem létező dologról vitatkoztok. A "szórakoztatás" szó nem szexuális kapcsolatot takar! Természetesen ha kialakult a szimpátia, akkor az is belefért, de nem volt jellemző. És akkor nem pénzre ment a dolog, hanem érzelemből. Partikra jártam, színházba, céges rendezvényekre... Volt olyan, hogy egy nyáron többször is elvittek nyaralni, de nem én kértem rá a lányokat, így nem érzem magam hímringyónak. Nem is olyan beállítottságú vagyok. Van aki ezt megérti, van aki nem. Sajnos már bánom a dolgot, mert híre ment az ismerősök között, és beskatulyáznak hímribinek. Ez pedig bezavar a rendes párkapcsolat kialakításában.
2011. aug. 31. 17:16
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
No talán igaz amit írtál, de a csaj nem valószínű, hogy elhiszi, Akármilyen random embernek mondanád mindenkinek ez jutna eszébe.
2011. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!