Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen téma, de fontos!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen téma, de fontos! Hogy nyerjem el a bizalmát? Van rá esélyem, hogy szeressen, vagy kiábrándító dolog amit műveltem? F/34

Figyelt kérdés
15 éve van állandó munkahelyem, de esténként és hétvégén az volt a szórakozásom, hogy hölgyeket szórakoztattam pénzért. Ez nem kevés pénzt jelentett, ami akkor jól jött. A neten hirdettem. Akkoriban nem volt kapcsolatom, így nem is éreztem miatta kellemetlenül magam. Most viszont fordult a kocka. A baráti társasághoz került egy nagyon csinos lány, aki tetszik nekem. Viszonozta ő is a vonzalmamat, de egyik napról a másikra megváltozott a helyzet. A fülébe jutott az előéletem. Beszéltem vele erről, és megértett engem de mégsem nyitott felém.Tényleg ennyire kiábrándító dolgot tettem? Hogyan ismerkedjek ezekután? Csajok, mi a véleményetek erről? Már tényleg megváltoztam!
2011. aug. 31. 13:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nálam ez nem lenne kizáró ok,ha valóban szimpatikus vagy nekem és tudunk erről beszélni,mármint ,ha tényleg megváltoztál próbáld meggyőzni vagy megmagyarázn,hogy miért csináltad vagy hogy pontosan mit is csináltál...
2011. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, a 17.16osban leírtak bennem ugyanúgy visszatetszést keltenek. eladó voltál és meg lehetett téged venni. a többi részletkérdés
2011. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!