Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura vele a csók. Hogyan lehet a helyes irányba terelni?

Figyelt kérdés

Össze jöttem egy sráccal. Tnap volt vele az 1 csók. De egyáltalán nem olyan mint az előző kapcsolataimban. Nem tudom mennyire lehet leírni, de azért megpróbálom:


Szóval, akikkel eddig voltam úgy csókolóztunk hogy a szánk nyitva, a nyelvünk pedig a másik szájában köröz.


A mostani srác viszont nagyjából így:

vagy a szánk ér össze de nincs nyelv.

ha meg nyújtom a nyelvem, akkor meg az a szánkon kívül érintkezik.


Nem nagyon tudom irányítani a helyzetet. Van valami okos tippetek?


2011. szept. 8. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha még csak 1. csók volt, akkor nyilván nem akart túl nyomulós lenni. Finoman próbál nyitni feléd, ami szerintem nem rossz. Nem mindenkinek jön be az ajtóstúl a házba taktika. A másik lehetőség, hogy még tapasztalatlan... Idővel ígyis úgyis bele fog jönni :)
2011. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

biztos vagyok benne hogy több barátnője is volt, és nem az a félénk típus. és volt ugye az első csók de hát azt utána még sok másik követte, szóval alkalma lett vna módosítani

xD :D

2011. szept. 8. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hátt nem vagyunk egyformák.
2011. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
balf@sz a srác,ennyi
2011. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kekszemufiu ***** válasza:
100%

Egyszeruen ilyen a stilusa.Volt egyszer egy baratnom...kb 200 km/h sebesseggel smarolt :D

Esetleg annyit tehetsz hogy megmondod neki mirol van szo,neked ez fura stb....

2011. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik abszolut tehetsegtelenek a csokolozasban es sosem fogjak jol csinalni, csak max elfogadhatoan. Evekig volt egy elettarsam aki ilyen volt. Nem lehet tanitani:( Az volt a szerencseje, hogy szerettem nagyon:)
2011. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Softness ***** válasza:
100%
nekemis voltilyen egy darabig ne szolj semmit igazodj,kesobb hamar bensosegesebb a kapcsolat,probald ravezetni,hogy csinalja, ha nem megy mondd meg neki egyenesen,hogy most megmutatod te hogy csokolsz, hogy szereted es szeretne ha megprobalna
2011. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szájkosár.
2011. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm volt ilyen. Lány szemszögéből furcsa lesz amit írok, de meg kellene fognod a fejét és így a szádhoz tudnád szorítani az ő száját, elhárítva a "szájon kívüli csók" lehetőségét. Ez nekem bevált.
2011. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nyelvkörzős verziót nem bírom, mert ömlik tőle a nyál a számból.
2011. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!