Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit csinálnátok ha a barátnőtök véletlenül le ejtené a 130 ezer ft-os I phonotokat? tegyük fel "sajnos" javíthatatlan. ti mit tennétek a barátnőtökkel ha ilyet tenne persze véletlenül.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 20:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

1. Ha futotta egy ájfónra, biztos futja egy másikra is.

2. Megmondanám neki, hogy semmi baj, ledolgozhatja. Sok szex és megbocsájtok.

2011. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

jó, jó értem én, de tegyük fel ha a barátnőd 1 neked nagyon fontos dolgot, tárgyat tesz tönkre véletlenül......tehát nem zavarna, nem csinálnál semmit?


bár jómagam csak annyit mondtam, hogy "úgyis kiment volna 2hónap alatt a divatból".........:S

de azért sok pénzem volt abba a szarba...:@

2011. szept. 21. 21:05
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináljak!?Verjem meg? :D

Én pl semmit se tennék!Én is nemrég vettem,de vigyázok rá!Elég ügyetlen a barátnőd!Én már nem egyszer leejtettem de még semmi baja! =D

2011. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit bosszús lennék, de vannak dolgok amik pénzért megvehetőek és vannak amik nem. (jobb esetben ezt tárgyi eszközökre értettem :))
2011. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

dehogyis megverni még mit nem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


csak kíváncsi voltam, hogy mások mit reagáltak volna 1 ilyen helyzetben mint én.

2011. szept. 21. 21:09
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem vennék 130.000ft-os telefont.

Barátnőm nincs úgyhogy nem fogja leejteni még a mostani 30.000ft-os telómat se.

Ejtettem én már le és nem lett baja.

2011. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából semmit.


A mi családunk nagyon kétbalkezes anyám szó szerint képes bármit elejteni.Ezalatt értsd sony ericson -t aminek kettétört a kijelzője minden üveg ajándékot eltört akkor egy 6 éves pezsgőt is simán elejtett számtógép rendszeresen romokban mert ugye takarítani kell mögötte..


Egyszóval semmit


Mellesleg 130ezerért kitalálhatnának valami ütésálló telefont.. Én a galaxymat 40km/h sebességnél ejtettem ki a zsebemből széthullott ripityára ,de bekapcsolt és működött tovább gond nélkül és nem 130e ft...


Aki egy szutyok telefon miatt képes összeveszni a barátnőjével az annyit is ér.

2011. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer véletlenül a párom számítógépét amortizáltam le kissé. Nem mondom, hogy ujjongott, mert nincs túl sok pénzünk, hogy csak úgy vegyünk másik gépet, de engem bántott jobban a dolog. A végén még ő vigasztalt engem.

(Szerencsére a gépet végül meg lehetett csinálni)

2011. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

ha meg is akarnám verni akkor se menne erősebb nálam lenyom engem..........szomszédom 1 őrült idegbeteg ha a felesége valamit nem úgy tesz, vagy csinál ami neki úgymond helyes 1ből ordibál üvölt, tőr, zúz a nő meg segítségért kiabál..........mondom ha 1 ilyen állat 1 hangyányi gondból...---pl:. nem epres hanem meggyes joghurtot hoz már akkor el kezdi...---


Gondolom magamba mit csinálna ez a állat a feleségével ha a tolóját ejtené le a 2.emeleti lépcsőről......szegény nő, hogy tud vele élni....:S:S:S

2011. szept. 21. 21:19
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem verném meg!Csak poénból írtam!Egy férfinak sohasem szabadna kezet emelnie egy nőre! :/ Vegyétek már a poént! :D
2011. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!