Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, de. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított velem a barátom 4év után.De azóta lényegében max annyi változott hogy az utcán nem megyünk kézenfogva meg ilyenek,de otthon csókolózunk,együtt alszunk stb,minden mintha járnánk(egy albérletben lakunk,csak külön szoba).És mondja hogy szeret és vonzódik hozzám,de börtönnek érzi a hosszú távú kapcsolatot.

Mit csináljak én nagyon szeretem! (21évesek vagyunk és mindkettőnknek az első párkapcsolata)


2011. szept. 24. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akar veled mutatkozni, akkor szegyel, vagy van mar mas neki, vagy hajt valaki masra. Ne legy bolond. Ne engedd, hogy kihasznaljon.
2011. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Á, már megint egy tipikus "deénúúúgyszeretem" sztori.

Kézenfogva nem sétál veled, nem vállal fel, de azért a négy fal között jó vagy neki ?!

Ha szakítás, akkor szakítás. Még a lakásból is kiköltöznék. 21 éves vagy, tudod hány pasit találsz még magadnak???

2011. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálhatod, hogy nem mész bele a játékába. Mond meg neki, hogy ok, innentől csak lakótársak lesztek. Csinálj úgy mintha nyitott lennél ismerkedni. Ha vissza akar szerezni jó, ha nem, akkor meg felesleges az időt húzni.
2011. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakított veled, ágyasnak használ, és még te akarsz kaparni utána?? Büszkeség merre van?? Oké, hogy szereted, de azért álljon már meg a menet, mindent nem kell eltűrni...

21L

2011. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nagyon szereted, viszont, ő nem akar veled lenni mint mondta. Ha nem rád vágyik akármit tehetsz akkor sem fog szeretni. Az meg hogy sajnáljon nem javít a dolgon. Én megkérdezném tőle mit is akar. Ha járunk, akkor ok, de ha szakítottunk, akkor nincs együtt alvás és egy darabig, vagy soha többé találka. Nekem az a véleményem, hogy még nincs senkije, de nem akar egyedül lenni. Aztán ha lesz valakije ott fog téged hagyni a fenébe, mert az új barátnője nem fogja azt eltűrni, hogy az exével aludjon. Ne hagyd hogy így megalázzon és kihasználjon. Netán szerelmeskedtek is? Ha meg börtönnek érzi a hosszú távú kapcsolatot, akkor nem érdemel meg téged.
2011. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el, vagy költözzön ő el. Ami most van, az számodra a létező legrosszabb megoldás rövid, és hosszútávon is. Az exed "használ" téged mindenféle kötelezettség nélkül, amíg nem talál magának mást. Te pedig érzelmileg, és fizikailag sem tudsz tőle szabadulni, mert szereted, egy fedél alatt éltek, lefekszel vele.

Azt a dumát, hogy "szeret és vonzódik hozzád, de..." nehogy bevedd. Mégis mi a fenét kéne mondania?? Azt, hogy " a hátam közepére kívánlak már, de amíg nincs jobb, lefekszem veled, ha már úgyis kéznél vagy..."?

Tudom, hogy amikor az ember szerelmes, akkor reménykedik, bízik abban, hogy ez csak egy félreértés, és minden rendbe jöhet még. Nem fog.:( De ezt úgysem hiszed el, akárhányan is írják majd le neked. Fájdalmasan, és saját bőrödön fogod megtapasztalni, hogy ha egy kapcsolatnak vége, azt legjobb tényleg véglegesen lezárni.

2011. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ismerd be, kihasznál, csak a testi élvezetre kellesz neki, önző módon csak a maga örömével foglalkozik. Ez neked kapcsolat? valakinek a használati tárgya vagy. Vedd észre, kapard össze magad bármilyen nehéz is és állj ellen neki. Később büszke leszel magadra hiába nehéz kezdetben. legyél következetes, ne lágyulj el. A végén tépni fogja a haját h hagyott elmenni, de te legyél NŐ, legyen büszkeséged
2011. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az ész azt diktálja amit a többiek mondanak csak nem egyszerű megtenni. Nekünk is volt egy krízisünk a családja miatt+ sok cirkusz stb.. és ő azt mondta már nem érzi amit régen. Én is találkozgattam vele stb.. Én adtam magunknak egy határidőt hogy na eddig várok és ha nem megy akkor tovább lépek. Megmondtam neki oké hogy nem érzed azt de én közben keresni fogok mást, nem fogok rád éveket várakozni. Aztán elkedtem taktikázni, próbáltam visszahozni a régi időket. Kibékültünk, eltelt 3 év , együtt élünk. Nem is gondoltam hogy ilyen jól végződik. Mikor magamban eldöntöttem hogy 2 hónapot várok ,azt mondtam hogy utána véget vetek a dolognak ha addig nem rendeződik.

Voltak viták vagy valami ami kiváltotta nála ezt? Mert ha nem az baj.Ha józanul döntötte el.

2011. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolso, errol irnal bovebben kicsit privatba kerlek?
2011. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most azt érzed hogy egy világ dőlt össze benned, én kívülállóként azt mondom ha hagyod bohócot csinál belőled, ha így gondolja nem érdemeli meg azt aki mindenben mellette állt és kitartott mellette. Tanulj meg uralkodni az érzelmeiden a saját érdekedben.31F
2011. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!