Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy még nyáron bepróbálkozott egy srác, akit akkor elutasítottam, de rövid idővel azután szörnyen megbántam... Sokszor akartam beszélni vele, de nem volt bátorságom hozzá, és idővel nem az, hogy elfelejtődött, de háttérbe szorult ez az érzés, mert nem láttuk egymást.

Most pedig új0ra felbukkant ez exem, aki újra akarja kezdeni a dolgot. Na szóval és mostanában újra egyre többször látom, azt a srácot, s előtört bennem az az érzés, hogy mekkora hülye voltam, és bárcsak lenne egy újabb esélyem... Csak attól félek, hogy mivel sokat lógok az exemmel (de nem járunk!) így még kisebb lesz az esélyem...

És nem tudom mit tegyek, vagy mit mondjak neki, mert félek, hogy elutasít, ahogy akkor én tettem vele...


2011. szept. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni mit is akarsz ne bolondítsd a másik fiút fölöslegesen, abból csak kellemetlenséged származhat
2011. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit akarok tőle, csak félek, hogy visszautasít, ahogy én tettem vele...
2011. szept. 25. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha visszautasít, akkor egy nagy barom :D

Beszélj vele! Ez nem állapot...

2011. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na szóval....


a következő a helyzet szerintem:

- ha őszinte vagy magadhoz akkor azt mondod, hogy az exed csak azért van mert nincs más, és megszoktad ennyi de nem kellene ha lenne olyan akit szeretni tudnál igazából, szenvedéllyel...

- ergo, ha kell neked az a srác akkor nyisd ki azt a pici szádat, menj oda hozzá és kérdezd meg kerek perec, hogy lenne e esély arra, hogy megigyon veled mondjuk egy kávét... ----> ha igent mond akkor egyértelmű h nem csak egy kávéban reménykedik majd hanem többen sokkal több-ben! :)


amúgy korotok ? :)

2011. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ebben tényleg van igazság, csak nem vagyok egy kezdeményező típus, és nagyon nehezen tudom rávenni magam ilyesmikre...

am én 16 éves vagyok :)

2011. szept. 25. 16:28
 6/6 Alpok ***** válasza:

Szerintem:


1.Mondd meg az exednek, hogy szálljon le rólad.

2.Kis idő múlva kezdj el beszélgetni a sráccal

3.Amikor már eléggé haverok vagytok, és nincs az hogy azt mondod "szeretlek" és ő már jár valakivel na akkor vald be neki a lehető legromantikusabb módon


Én ezt tenném

2011. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!