Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összejöjjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összejöjjek a lánnyal? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval, januárban szakitottunk az exemmel, de azóta is jóban vagyunk, sokszor beszélünk, barátkozunk. De én nagyon szerelmes vagyok belé, és komolyan, elhatároztam, h vele szeretném leélni az életemet. Mert ő az, akit egész életemben kerestem. Kedves, rendes, jószivű, okos, segitőkész, és ezek mellé nagyon szép is. Azt mosz hagyjuk, h miért szakitottunk...egyébként azóta csak egyéjszakásaim voltak, nem akarok mással kapcsolatot. Ő is tudja, h mit érzek iránta, de egyelőre csak barátkozni akar. És most megismerkedtem egy másik lánnyal, teljesen odavan értem, és szeretne járni. Amolyan nagyszájú, bulis csaj, és haverjaim szerint is egy bombanő...szóval szerintetek adjak neki egy esélyt? Nem akarok elszakadni az exemtől se, tudom h ő az IGAZI :( Lehetséges, h féltékeny lesz szerintetek? És ad még egy esélyt nekem? Bocs h hosszú lett, segitsetek kérlek. Köszönöm szépen előre is
2011. szept. 26. 22:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ebből azt veszem ki, hogy hazudtál neki (esetleg megcsaltad?) és most ő totál elvesztette a beléd vetett bizalmát? Ha így van, akkor szerintem semmiképp ne gyere össze azzal a másik csajjal. Ha vissza szeretnéd kapni az exed, akkor ez nagyon rossz pont lenne, mert az ezutáni próbálkozásaidat komolytalannak fogja venni, mivel van új csajod.


Én mindenképpen rá koncentrálnék, amíg van esély arra, hogy helyrehozzam az elrontott dolgaimat.


27/n

2011. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!