Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képesek a pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a pasik egy lányra sem várni? Miért fontosabb a farkuk mindennél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 01:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mert ha külsőre bejön a fiú a lánynak, akkor nem kell rá várnia, ha nem, akkor meg nem érdemes.
2011. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha tudnád b

zdmeg,milyen férfinek lenni,akkor nem tennél fel ilyen kérdéseket.Nem olyan könnyű bírni.NACSÁ

2011. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Te mit gondolnál ha azt mondaná neked egy pasi, hogy bocs figyelj várj mondjuk fél évet?

Meg ha kell neked valaki és neki is kellesz, akkor minek váratni?

21L

2011. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem a kérő felfogáságát.

Valami gáz van veled csajszi!

2011. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
9 (kilenc!) éve várok arra a lányra. Senkivel nem voltam kilenc éve, mert várok rá. Tőlünk, pasiktól csak ennyire telik, sajnálom.
2011. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Jajj, most mit kell túlzásokba esni. Nyilván nem évekre gondoltam....
2011. okt. 1. 17:37
 17/24 anonim ***** válasza:
Te miért nem vársz a vacsorával 3 hónapot? Nem halnál bele te sem, ha 3 hónapig kihagynád a vacsorát, de b@zd meg! Éhes vagy nem! Na, remélem most már érted
2011. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vacsorázni xD
2011. okt. 2. 13:08
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor bármi mást, amire igényed van :) Te például az ebédet, az édességet, a fodrászt, a sminket bármit... Nem azért vágysz valamilyen dologra, mert bele halnál, ha nem kapnád meg, hanem mert szükségét érzed. És ezeket nem egyszer! Mert ahányszor új kapcsolatba kezdenél, jönne a pasi, akiért újra le kéne szoknod valamiről 3 hónapig, vagy 6 hónapig... A második után a harmadikat már elküldenéd a pics@ba, hogy minek várj, összeadva már éveket!
2011. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nekem idő kell, hogy valaki előtt feloldódjanak a gátlásaim, hogy biztonságban érezzem vele magam, hogy tudjam nem csak kihasználni akar, hogy fontos vagyok neki.

Ehhez idő kell szerintem. Ha már a második héten odadobom magam, akkor honnan tudhatnám, hogy megbízhatok e benne...

Most ez nem úgy működik, hogy letelt az 1 hónap, na akkor hajrá.

Ez úgy működik, hogy amikor azt érzem, hogy megbízhatok valakiben, és készen állok rá, akkor ok.

Érted?

2011. okt. 4. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!