Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért csak azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak azokat szeretik, akik poénosak, és a komolyabbakat nem?

Figyelt kérdés

Értem én,hogy nem lehet egy kapcsolatnak abból kiállnia,hogy ketten sakkoznak egy szobában,de szerintem egy 20-21 éves lánynak szerintem már komolyodnia kellene.Valamiért nem is tudok legújabban hülyéskedni,egyre komolyabb vagyok,és ez kezd probléma lenni.Miért?

21F


2011. okt. 3. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a komoly és a humoros nem egy ellentétpár
2011. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb mindenki megtalálja a párját. Én a humorosabb férfiakat szeretem (nem az idétleneket, hanem az igényesebb humorúakat), és nem szeretem ha valaki rózsával a kezében letérdel elém és szerelmes verset szaval.. Más nőnek meg az ilyen jön be.


Amúgy rám is mondta már férfi, hogy nem tetszik amikor viccelődök, több poénomat magyarázni kellett, ami már elég szerencsétlenül jön ki. Más férfi meg azt mondta, hogy azt imádja bennem, hogy olyan vicces vagyok, imádja a humorérzékem, ezt hiányolta az előző partnereiben.

2011. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem hogy a húsz évesek, én majdnem harminc évesen is az iránt kezdtem érdeklődni a több udvarlóm közül, aki meg tudott nevettetni, akivel felszabadultan és jól éreztem magam, aki kicsit ki tudott ragadni a humorával, a lazaságával a hétköznapok unalmából és problémáiból.

Vannak olyan dolgok, amikhez kellő komolysággal kell állni, viszont az életet könnyebb elviselni egy kis humorral.

2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert ha egy karót nyelt gyökér vagy, akinek soha egy jópofa beszólás, vicc, vagy jóízű nevetés nem hagyja el az arcberendezését, és csak a házasságról/gyerekekről/világegyetem keletkezéséről/stb. komoly dolgokról lehet veled beszélgetni, akkor az elég hamar k*rva unalmassá válik a beszélgetőpartner számára. És itt mindegy is, hogy milyen nemű illetővel beszélgetsz.
2011. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!