Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a nagyobb szemetlada? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a nagyobb szemetlada? A pasi aki megcsalja a feleseget, vagy a csaj aki belemegy, pedig tudja, hogy a pasi nos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:10
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
87%

Mindkettő hülye. A szerelem nem kifogás arra, hogy egy harmadik félből hülyét csináljanak. A pasi valószínűleg nem szerelmes a feleségébe (ha már megcsalta és a másikat szereti), valamint azért van szája hogy beszéljen vele és megmondja, Szivem, már nem szeretlek.


A nő meg ha annyira szerelmes, akkor várja ki a sorát, mire a csávó elválik. Vagy leglábbis szakít a feleségével.

2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%

A 3 lehetséges válasz közül (feleség, férj, szerető) a legjobban a feleség és a férj hibás szerintem.

A szerető labdába se rúghatna, akkor se ha pucéran csábtáncot lejt, ha a házasságban minden rendben van.


A két lehetséges hibás (feleség, férj) közül pedig szerintem egyéni mindenkinek a története. Van, hogy az asszonyból lesz egy idegbeteg elviselhetetlen hisztérika, a férj pedig egy ideig tartja magát, elhagyni nem akarja mert esetleg ott a gyerek, de neki is szüksége van a szerető ölelésre, megértésre. Ismertem ilyet is, asszonyka kijelentette, hogy ő már nem nő, hanem anya, apukával többet nem feküdt le.


Viszont van olyan is, hogy a feleség csinos, kedves, mindent megtesz a férjéért, de az képtelen ellenállni annak, hogy más nőkkel ágyba bújjon, pedig nem akarja elhagyni a feleségét.


Szóval szerintem a szerető a legkevésbé hibás, hanem a házaspár közül valamelyik (akár a megcsaló, akár a megcsalt)

2011. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

A férfi. Most a nemek lényegtelenek. A férfi van a történetben elkötelezve, a szerető nincs. Neki nem kell elszámolnia senkivel, sőt sokszor nagyobb elszenvedője ennek, mint a feleség, mert ő tényleg szereti a férfit, a férfi hitegeti, hogy elválik, de ugye szerencsétlen nem látja a fától az erdőt. A csillagokat is lehozná az égről a férfiért.


Nem tudok szemétnek hinni egy átvert embert.

2011. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Allitolag szerelmesek egymasba azert csalta meg.


ez csak arra magyarázat hogy miért kavarnak. arra nem a hogy előtte miért nem zárta le a pasi az előző kapcsolatát. mindketten egyforma s.ggfejek

2011. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
74%
kicsit nagyobb ge*ci a pali, de a nő sem kutya!
2011. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 Kingaa1 ***** válasza:
0%
Mindig a ferfinak van igaza. ha veletlenul a nonek, akkor az elso mondat jon ervenybe:)) Ez is olyan csak hibassal
2011. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
0%
A harmadik fél a szemetebb hiába nem ő követet el hűtlenséget. A nő kitudta használni, élt a lehetőséggel. Neki nem volt hűség betartás gondjai így hódításba kezdet. Ne mondja meg senki se, hogy a nő nem tett azért, hogy elcsábítsa a férjet. Szemetebb, mert csábította, kísértette. Mindkét fél hibás, de a szemetebb a nő. A férfi is az persze. De nem mentség az hogy a nő szingli, meg labdába se rúghat. Akkor miért volt meg neki? Ugyan már. A nőnek is tudnia kellene, hogy nem szabad. Nincs itt semmi mentség! Nem érdekel, hogy szingli vagy leszbi, metroszexuális, se hogy mszp-és. Aki benne volt az mind hibás.
2011. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
77%

"Ne mondja meg senki se, hogy a nő nem tett azért, hogy elcsábítsa a férjet. Szemetebb, mert csábította, kísértette."


1. Van, amikor a férfi erősködik, udvarol, ajánlatot tesz. Előadja a nőnek, hogy ő már nincs "úgy" együtt a feleségével, csak papíron házasok a gyerek/a feleség depressziója/kutya-macska-hörcsög/gazdasági válság miatt.


2. Meg is erőszakolta a nő a férjet? Erővel lerántotta róla a nadrágot a szegény ellenkező férfiről? Ha nem, akkor bizony a férfi is benne volt a buliban, és nem kevésbé hibás.

2011. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 napietus ***** válasza:
77%
nem beszélve arról, hogy ha fordított szituációt nézünk, nekem aztán udvarolhatna a teljes vízilabda-válogatott intenzíven, ha én nem akarom megcsalni a férjemet, nem fogom. viszont ha meg akarom csalni, megtalálnám a módját és az alanyát is. ez van a pasival is, nemi erőszak nem történt, a döntés az ő kezében volt.
2011. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Jaj micsoda kifogások..... Talán félre léptél és fáj neked? Azért elolvastad azt is amikor azt írtam a férfi is hibás. A csaj meg szent lélek volt és megsajnálta a kis fiút és oda adta a pináját ugye? Az IQ felmérést nem itt csinálják! Légyszíves keresd tovább.
2011. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!