Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a nagyobb szemetlada? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a nagyobb szemetlada? A pasi aki megcsalja a feleseget, vagy a csaj aki belemegy, pedig tudja, hogy a pasi nos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:10
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
74%

Hihetetlen, hogy mennyire nem tudok azonosulni a gondolatmenetetekkel.

Szerintetek egy tényleges,érzelmekre alapuló kapcsolatba be tud kavarni egy harmadik??? Mert szerintem nem.

És ha ő meg akarja szerezni azt a pasit,akkor mi van? Nem közömbös a pasinak sem, ergo a pasinak van egy ritka szar kapcsolata, a szeretőnek meg inkább meg kellene köszönni,hogy rávilágított arra, hogy semmi értelme az egésznek.

2011. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Hihetetlen vagy:) akkor kívánom neked, hogy a párodat felvilágítsa egy harmadik személy:D Nekem nagyon k*rvásnak tűnsz baby.
2011. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
72%
73%, te nem vagy komplett:DD Ha egy kapcsolat normálisan működik, és a pasi hűséges, akkor akár meztelenül is táncikálhat előtte egy bombanő, és kelletheti magát, akkor SEM fogja megcsalni. Ha megcsalja, akkor az a PASI hibája.
2011. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
És ezt nem olvastad mikor leírtam?:D Szerintem meg te nem tudsz olvasni:) Ó drága jó Istenem segíts az embereken.
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

"Persze mind a kettő egy szemét, mert fájdalmat okoztak a feleségnek."


Itt van! Be is másoltam neked a legelső mondatom. Kiüti a szemed vazzeg!

2011. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
A pasi.
2012. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
a nö szerintem! Persze a asi ir szemét, de mekkora ku.rva az aki nem tud nemet mondani!? én feldarabolnàm a ilyet:)) Katàcska+Misike a roha.djaok meg:)))
2012. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
aki hagyja hogy elcsábitsák!
2013. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a válaszhoz több körülményi ismeretre lenne szükség.
2015. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
MIND 2
2018. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!