Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebb normális lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb normális lányt találni, mint srácot?

Figyelt kérdés

Csak mert elég sok a boldogtalan, magányos lány ismerősöm, ugyanakkor én minden héten belebotlom egy olyan szituációba, hogy összejöhetnék egy normálisabb, kedves és szép lánnyal, csak hát "pechemre" több éves kapcsom van:)


Vagy ha nem lenne barátnőm, akkor nem lennének szituációk sem? Úgy értem, esetleg összefügg a valamilyen szintű belső harmóniám a viselkedésemmel, az pedig a csajok ragadásával?


A másik amit látok, hogy sok lány sokkal jobbat érdemelne, mintha a lányok minőségibbek lennének a fiúknál. Vagy lehet, hogy engem is így látnak mások? Lehet, csak azért látom így, mert fiú vagyok?


Nekem úgy tűnik mintha a lányoknak mindig lejjebb kellene adni az igényekből, ha "pasit" szeretnének, míg a fiúknak egyáltalán nem, sőt, önmagukhoz képest még igen jó a "csaj kínálat". Vagy ez is csak velem és a hozzám hasonló szerencsésekkel van így? Mert én néha azért el-elcsodálkozom, hogy milyen fullos lányoknak is tetszem, sokszor az az érzésem, hogy szinte bármelyik szexi lányt megkaphatnám - kivéve persze aki a sok pénzre megy, de olyan nem is kellene:P.


2011. okt. 21. 04:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit vagy elszállva magadtól, ugye? Ez nem zavarja meg a belső harmóniádat?

A csajok arra "ragadnak", aki úgy viselkedik, vagyis a "peches" többéves kapcsolatod ellenére nem adsz "foglalt" jelet.. Bár van olyan pasi ismerősöm, aki szintén így érzi, hogy szinte bárkit megkaphatna (pl utazik a buszon, és szerinte hárman is ki akartak kezdeni vele, mert úgy néztek rá), kicsit para :)

2011. okt. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Nos, az, hogy te kapós vagy a csajok körében, az összefügghet azzal, hogy van párod. Abban az esetben, ha ezt ők is tudják. Mivel ezzel önkéntelenül is azt közvetíted feléjük, hogy képes vagy hosszabb távon együtt élni egy nővel, nincs gondod az elköteleződéssel, lehet rád építeni, családban gondolkozni, stb., ergo de jó lenne, ha inkább velük lennél. Persze ez az ő részükről sem tudatos, ösztönösen érzik ezt. Ha viszont nem tudják, hogy van párod, akkor meg az van, amit az első hozzászóló is írt. Valószínűleg nem úgy viselkedsz, mint aki foglalt. (Ezen nem ártana elgondolkoznod.)


Az, hogy a lányok "minőségibbek" lennének, nem feltétlenül igaz, de azért láthatod így, mert sok pasi egy idő után ellustul, nem tesz semmit a kapcsolatért. A lány meg mivel szereti őt, és mert abban reménykedik, hogy majd megváltozik, eltűri ezt. És ha ezt igyekeznek nem is mutatni a külvilágnak, valamilyen szinten átjön, hogy nincs minden rendben köztük. Hogy titeket is ilyennek látnak-e mások, arról fogalmam sincs, mivel nem ismerjük egymást. :)


Szerintem nem a csajok igénye magas, hanem a pasik túlzottan igénytelenek, magukkal szemben is, s így próbálnak hódítani, ami nem csoda, ha aztán nem sikerül. Persze vannak az esetleg igényesebb nagy vadászok is, de velük meg az a baj, hogy ők még nem komolyodtak meg, nem alkalmasak egy tartósabb kapcsolatra, amire a csajok vágynának.


(Egyébként ha meg pasiként is így látod a többi hímneműt, akkor valóban nagy gondok lehetnek velük/veletek...)

2011. okt. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
tök jó amit írtál, csak én pont fordítva látom és a környezetemben is pont fordítva vannak a dolgok....
2011. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

1.Nem, sokkal több normális srác van mint lány.

2.Igen, köze van hozzá, sőt, a nők kifejezetten vonzónak tartják ha van barátnőd/sok tapasztalatod, kicsit összefügg ez is a hatalommal, ami a nőket vonzza.

3.Ez hülyeség, a legtöbb esetben a nők sokkal minőségtelenebbek, én 1 olyan helyzettel találkoztam, amikor a lánytól jogos volt a szakítás, bár ő volt a hülye hogy összejött azzal a gyerekes p*ccsel. A legtöbb esetben mindig a nő volt a hisztérikus meg a r*banc.

Ráadásul erre lehetne azt is mondani hogy én meg azért vagyok elfogult a fiúk irányába mert fiú vagyok. Semmi összefüggése ennek a valósághoz, ha valaki képes objektívan gondolkodni.

4.Ez is hülyeség, a nők alapból igénytelenek, és a férfiak alapból perverzek, ebből gyakorlatilag az lesz hogy az ostoba nőket csak meghúzni lehet.


5.Nagyon kamugyanús, ha ezt fiú létedre magad is elhiszed, akkor fura világban élsz. Ha lány létedre ilyen jó kamukérdést tudsz írni, az átlagnál intelligensebb lehetsz.


05:32

Miért lenne elszállva magától? Nyilván a megkaphatnám csak álmodozás, de ha konkrétan bepróbálkoztak nála az már más. Egyébként a legtöbb kapcsolat hazugság, aki hisz a hűségben, csak naiv férfi lehet, vagy nő.


06:14

Ez csak a legtöbb pasira igaz, a kisebb réteg, aki képes is lenne komolyabb kapcsolatra, nem talál arra alkalmas lányt.

Pont azért mert téves az alapmegállapítás, igen vannak suttyó bunkó kanos pasik, akiknek nem mellesleg működnek is az eszközeik, és annyival megelégszenek, viszont egy szint felett már a nő kevés a fiúnak. Egyszerűen nincs akkora szellemi képessége, hogy egyenrangú társa legyen neki, ezért aki alább adja, beáll a k*rogatók közé. Aki meg nem, az szív.


Ilyen egyszerű.

2011. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

08:10

Ezért is mondom, hogy vagy nagyon naiv a kérdező, vagy nő, vagy nagyon igénytelen. :)

2011. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Csak te vagy ilyen szerencsés, v nagyon jól nézel ki, v gazdag vagy. Egy csúnya fiúnak nemhogy normális bnőt találni nincs esélye, semmilyenre sincs. A lányok ellenben nagyon könnyen találnának normális pasit, ha a belsőt néznék, és nem a külsőt.
2011. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Úgy értem, esetleg összefügg a valamilyen szintű belső harmóniám a viselkedésemmel, az pedig a csajok ragadásával?"


Nem, ez csak szimplán Murphy...

2011. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

08:32

Ezt bárki tapasztalhatja aki nyitott szemmel jár, vagy nem elfogult lány(már ha létezik ilyen).

2011. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 LadyLee ***** válasza:
Én, mint nő, nyilván elfogult vagyok és ráadásul dunsztom sincs, hogy milyen lehet nőt keresni, de az biztos, hogy normális pasit szinte lehetetlenség. 27 éves vagyok erre a korra már az igazán értelmesekre általában lecsapott valaki, házasok vagy közel állnak hozzá. A "maradék" pedig sajnos nem véletlenül maradt hátra, alapvető problémák vannak a mai srácok többségével.
2011. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"5.Nagyon kamugyanús, ha ezt fiú létedre magad is elhiszed, akkor fura világban élsz. Ha lány létedre ilyen jó kamukérdést tudsz írni, az átlagnál intelligensebb lehetsz. "


Teljesen mindegy, hogy neked ez a kérdés kamugyanús, vagy nem... A lényeg, hogy én így látom, egy unalmasabb pillanatomban eltűnődtem ezen és feltettem egy kérdést. Ennyi történt. (Természetesen vannak nagyobb problémáim is:)...)


A minőségibb jelzőt - igaz, talán nem volt egyértelmű -, de inkább a külsőre értettem, mivel nem ismerhetek alaposan mindenkit. Bár ahogy írtátok a kritikákat, jobban belegondolva az is igaz, hogy sok lány csak a felszínen tűnik igényesnek.


Az viszont nagyon érdekelne, hogy miért vagyok naiv, vagy igénytelen?! Miből vonod le ezt a következtetést? Most nincs kedvem újra elolvasni, elsőre meg nem fogtam fel - bocs, most keltem:)


A másik: ha lány írta volna, akkor az az átlagnál intelligensebb? És ha fiú írta ugyanazt, akkor?:) Különben, ha utána nézel az intelligenciának a neten, sajnos az átlag nő értelmesebb az átlag férfinél. "Cserébe" viszont az okosabb/szerencsésebb férfiak nagyon messze tudnak lenni az átlag felett, ami viszont a nőkre már kevésbé igaz.


Nem vagyok elszállva magamtól egyáltalán, hiszen írtam is, hogy sokszor még én is elcsodálkozom...

2011. okt. 21. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!