Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem írta, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem írta, szerintetek miért írt rám? és még vajon érdeklem mint Nő vagy min "barát"? Mit akarhat? (hosszú de kérlek olvassátok és és véleményezzétek)

Figyelt kérdés

Szakítottunk ő akkor a korkülönbségre fogta,majd kb 2 hónapja közölte h folyamatosan csalt az exével és valszeg azóta is vele van.de ma rám írt,és nem tudom,h ezzel mi volt a célja mert nagyon rondán elküldtem amikor ezt közölte velem,és h soha nem akarok róla hallani és ma rámírt de fő részeket bemásoltam ide (az elején főleg arról érdeklődőtt,hogy vagyok,hogy megy a suli,mit tervezek a jövöben):

" A":a pasi "B":én


A:pasid van,sikerült valakivel megismerkedni?

B: aham,nem lehet okom panaszra.:)

A: hm...?mesélj

B: mégis mit meséljek..??

A: hol tartasz pasi ügyben stb.csak amit akarsz..nem faggatlak...

B: probálkozhatnak abból nincs gond,de választani ugyis én választok..ha tetszik,ha nem..

A: ez tiszta sor..és választottál már?mármint van valakid?érted? :)

B: igen :)

A: nyugodtan beszélgethetünk erröl..ha neked nem kellemtlen.érdekel,h mi van Veled!!ennyi..

B: okés,bár azóta túl sok említésre méltó esemény nem történt..

A: azt is elárulom,h egyre jobb volt veled minden...;) még 1 év..kicsit jobban kinyiltál volna...

B: csodás..

A: igen,ezt azért irtam,mert sok minden fontos 1 kapcsolatban. bizalom,tisztelet,közös programok... de a szex is!!és mivel neked nem volt az utóbbiban annyi tapasztalatod.. ez idö... persze Te is kellesz hozzá...

B:ez így van

A:és a végén éreztem,h benned van...szóval jó volt veled... csak Te nehezebben nyilsz meg,adod oda magad testi és lelki téren is... de ezzel nincs semmi baj!!

B: ez így van..de nekem ez így jó...vki vagy elfogadja vagy sem..itt csak erről van szó...nyílván ha vkiben jobban megbízom ott előbb ki is nyílok...de az nem megy csak ugy magától..

A: pontosan. mikor jössz legközelebb pestre?

B: még nem tom..attól függ ádám mikor jön le..

A: ez miért töle függ? újra együtt vagytok? :)

B: ezt nem mondanám...

A: hanem?? csak szex... :P

B: ezt hagyjuk..

A: naa... nyugodtan... velem tudod,h tudsz mindenröl beszélgetni... én nem pletykálok senkinek.. és talán még tudok segiteni is...

B: mindenkivel tok mindenről beszélgetni...mégis mibe tudnál segíteni pont te????!! ne nevettess..

A: mindenkinek,mindenröl???? érdekes. beszélgetünk...és sztem van annyi tapasztalatom,h tudok bizonyos dolgokban tanácsot adni..

B: ő tud rólam mindent...tudja h kell velem bánni...

A: de ha nem igy érzed,akkor biztos úgy van...

B: neki is van hisz nem egy kis kamasz...mindjárt 30 éves

A: ja.. nem tudtam.. eddig nem ilyen véleménnyel voltál róla.. na mind1 megyek tényleg. vigyázz magadra!!pussz


2011. okt. 22. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szex is szóba került, és az exek nem szoktak 'csak úgy' ráírni a másikra, biztos akar valamit... Lehet, hogy khm, szexelni.
2011. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor pl neked ebből nem az jön le,h azt akarta ezzel mondani,h "nem vtam vmi jó az ágyban?"
2011. okt. 22. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem beszéltem volna az exemmel. Minek erőltetni? Köszöntök egymásnak és ennyi.
2011. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is így vok vele..főleg,h több száz km választ el minket szal még köszönnünk se kellene 1másnak
2011. okt. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!