Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barát, mit lépjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég furcsa a helyzetem, nem nagyon tudok "cselekedni"...

Van 1 lány, évek óta legjobb barátok vagyunk. Nekem mindigis tetszett, de én régen kövér voltam, és meg is értem őt, ogy nem jöttem be neki (: De azóta leadtam közel 20 kg-t, és visszamentem sportolni, így megizmosodtam, stb. stb.. Mondták is, és amkor beszélünk látom is rajta, hogy már tetszek neki, pl. a beszéde, ahogy rámnéz.Meg amikor beszélünk már nem mindig csak úgy "barátilag". Ha nem a legjobb barátnőm lenne nem írnék itt, nem vagyok lúzer. De ilyen helyzetben még nem voltam.

Remélem érthető a kérdésem, és szeretném ha segítenétek!

Köszönöm, üdv


2011. okt. 2. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit, ha nem kellettél neki kövéren, és most hogy jól nézel ki igen. Akkor ne is álmodj róla, ha igazán szeretne, akkor kövéren is szeretett volna.


De ha te még mindig nagyon vonzódsz hozzá akkor járj vele..de mindenképp gondolkodj el az előbb leírtakon..hogy tényleg egy ilyen nő kell neked, vagy sem..

2011. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni,strandra meg ilyen helyekre!Vegyél neki virágokat vagy valamit hogy érezze hogy közeledsz hozzá és akarsz tőle valamit.Ha netán ő előbb megtenné akkor szerencsés vagy.Ha mégse tenné meg de megvoltak a dolgok(mármint hogy elmentetek valahova)akkor beszéld meg vele.Brobáljátok meg de csak akkor ha ő is akarja!
2011. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Igen, énis gondolkodtam már ezen, de akkor eszembe jut, hogyan néztem ki akkorés most, nem csodálkozom. Meg erre még annyit, hogy azért voltunk/vagyunk legjobb barátok (:


Második: Megvolt (:

2011. okt. 2. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kell neked akkor ne kertelj,mond meg neki hogy ez a tényállás,ha esetleg nem találsz viszonzásra,nem fogsz agyalni mi lehetett volna. Nem szabad azon izgulni hogy nem cseszheted el és mindenképpen kell neked. Ha megy a dolog úgy is megy,ha nem hát nem.
2011. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!