Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3,5 év után szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 év után szakított velem, van rá esély hogy újra együtt leszünk? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

én 21L,ő 24F, nagyon szeretem őt és ezt tudja is de ő elmondta hogy már fél éve érzi hogy nem olyan mint az elején és már nem tudja mit érez irántam és idő kell neki.

Sokat beszélgettünk mert kiváncsi voltam hogy lát e esélyt arra hogy később kibékülünk,mivel a baráti társaságunkba nagyon sok olyan pár van aki évek óta együtt van és többször szakítottak és hónapok múlva újra összejöttek! és mondtam ezt neki is hogy vajon majd velünk is ez lesz és erre azt mondta hogy az idő megoldja és nem tud válaszolni,mert hogy nem adok neki időt és én már most ki akarok békülni... meg már a szakítás óta 2x találkoztunk mert jött a cuccaiér de még maradt nálam pár holmija és amikor másodszor jött akkor mondtam neki hogy vigye el de azt mondta hogy még úgy is jönni fog akkor mért vigye el. Ezekből azt érzem hogy talán még ő is úgy gondolja hogy később újra együtt leszünk.

napok óta sírva kelek,sírva fekszem ha felébredek reggel az az első kép hogy nem vagyunk együtt és nem bírom ezt ki úgy érzem. amikor jött a cuccaiért akkor is sírtam úgy érzem megalázom magam,de nem tudok mit csinálni hiányzik.

bizonytalan voltam hogy most akkor ez csak szünet és majd meglátjuk mi lesz vagy felejtsem el és ő azt válaszolta hogy azt nézi hogy nekem ne fájjon és inkább akkor felejtsem el,de közbe meg célzásokat ad a cuccaival kapcsolatban és nem tudom most akkor mit tegyek? utáljam meg vagy reménykedjek még?


2011. okt. 25. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanezen megyek át én is. 3,5 év! Már 3 hónap eltelt és még nem dolgoztam fel! Egyszer beszéltünk ezalatt az idő alatt. A nap minden percében Ő kattog az agyamban! És ezt élem meg minden szakítás után. Szar...
2011. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
3 hét után nehogy azt várd, hogy túllépj. Velem 3 hónapja történt teljesen ugyanez és még csak mostanában vagyok abban a fázisban, hogy már kezdek dühöt érezni iránta és nem a párnámba sírok utána. És tudom, hogy még alsó hangon is még egyszer ennyi időbe telik, mire nem fog érdekelni sem. 3 hét édeskevés érzelmileg lezárni egy kapcsolatot, ha igazán szeretted a barátodat. Egyébként én a helyedben nem nagyon ringatnám magam illúziókba. Ha azt mondta, hogy már nem érzi azt, akkor biztos nem poénból mondta, hanem már jó ideje érett benne.
2011. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok. Én is nagyon szenvedek, mert vele képzeltem el a jövőt, de mégis ez lett. Nekem is még nagyon friss a seb, 3 napos, de már éreztem fél éve, hogy nincs minden rendben. Kezdett kiszeretni belőlem. Szakításkor azt mondta nekem, hogy szeret. De eltelt 2 nap, és azt mondta, ugy érzi, hogy jól döntött és nem akar bennem reményt taplálni. De mégis keres. Minden nap felhív, mégsem akar semmit. Szerintem az lenne a legjobb, ha felkészülnél a legrosszabbra, és nem várnál tőle már semmit sem. Tudom nagyon nehéz, én is pont így vagyok, probálom szoktatni magam a gondolathoz, hogy már nincs nekem. De ki tudja, az idő eldönti. Lehet h 2 hónap múlva ott fog neked könyörögni, hogy kezdjétek újra. Lehet, hogy akkor már te nem akarod vele újrakezdeni. Meglátod. Csak próbálj túllépni ezen, mert így csak szenvedni fogsz. Lehet öröm fog érni, de lehet, hogy nem. Nem tudom, hogy létezik e szakítás utáni igaz szerelem. De remélem, hogy igen. Remélem, hogy te leszel az élő példa erre, hogy igen. És remélem megosztod velünk, hogy én is reménykedhessek :D
2011. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Lehet mar keso erre valaszolni, de en ugy gondolom kulso szemmel, hogy tenyleg ilyenkr az a jo, ha nem keresed.... Nem latm nem hall rolsd semmit, igy talan majd el kezdesz neki hianyozni, es eszbe kap, ha szeret meg vmennyire is. Az meg, hogy nem fog keresni lehet, hogy akkor mi van!? Gondolj bele forditott esetbe. Ha te eszbe kapnal es meg is kene... Felhivnad es nem erned el ezzel el is mulna az erzes. Sztem annal jobban akarnad...es a vegen te orulnel bele, hogy dobtad es most nem lehetsz vele. Bocsi..lehet hulyen fogalmaztam.
2012. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha aktív vagy még, kérlek írd meg, hogy alakultak a dolgok :)
2013. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!