Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Párom kijelentette, hogy nem jön el a szalagavatómra, mert nem fogja nézni, hogy egy másik fiú tapiz, meg enyelgünk (bécsi keringőt táncolunk, és több int két éve vagyunk együtt)

Emellett modntma neki, hogy jó, akkor csak este a vacsira jöjjön át, úgy sem megyek el az utána levő buliba. Erre behisztizett, hogy de menjek oda, mert szívesen mennék, de el ne várjam, hogy ő a sok nyomi közé eljön velem, meg amúgy sem bulizik velem.

(ennek oka az, hogy tavaly meghívtak a végzősök bulijára, ami nagy megtiszteltetés. Ott felhívott elhordott mindenféle ribancnak, meg hogy mennyire utál, meg egyebek. Fél óra múlva kinyomtam, mert nem bírtam tovább hallgatni. Ezután kicsit ittasan, de nem részegen, tajtékzó dühvel és csalódással a szívemben elfogadtam egy srác nyomulását, és párszor smároltunk, de semmi több)

Én nem kértem, hogy jöjjön el velem a buliba, arról teljesen lemondtam, nekem az a fontos, hogy ő velem legyen aznap este. De nem fogja fel. Vélemény?


2011. okt. 26. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
dobd a fószert, messzire
2011. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Mármint nélküle
2011. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
f@szért vagytok 1ütt?
2011. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon jól elvagyunk. Csak nem tudja megbocsátani ezt a botlásomat. (mikor neki több volt és egy dúrvább is)
2011. okt. 26. 20:44
 15/19 anonim ***** válasza:

Pff nem értem minek szenvedsz egy önző beképzelt dög mellet!De tudod mit ha szenvedni akarsz továbbra is hajrá!Még h nem tudja a botlásodat megbocsájtani.Komolyan nem értem a mai embereket..Képesek szenvedni egy idióta kapcsolatban csak azért mert "szeretik"!Inkább valljátok be magatoknak h féltek egyedül lenni!

26/L

2011. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És a botlásod előtt mit nem tudott megbocsátani?
2011. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem félek egyedül lenni, nem arról van szó.
2011. okt. 26. 20:59
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom is ugyanezt mondta. végül eljött, de látszott rajta, hogy iszonyatosan szenved végig, és szarik minden programra.


amúgy 3 éve vagyunk együtt, és minden rendben van velünk.

2011. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Akik csúnyát mondanak a barátjukra, barátnőjükre és hosszas eggyütlét után, megtagadják a csókot! Dobni kell egyből.Elég letudni annyival, hogy csá, húzzá innen az életemből! Nem kell semmi érzelmi duma!
2019. márc. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!