Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok az extrém sportokat?

Figyelt kérdés
Majdnem mindegyik kapcsolatom emiatt ment tönkre. Adrenalinfüggő vagyok, sokféle extrémsportot űzök, leggyakrabban mtb downhillt. Az elején elámulnak 1-2 komolyabb ugrás után, majd később mind abba akarta hagyatni velem. Választás elé állítanak: a bicód vagy én? Erre a válaszom: a bicóm örök szerelmem marad, osztoztok rajtam vagy ennyi volt. Ez az egy amiből nem engedek, de ezt akarják elvenni a legjobban. MIÉRT?
2011. okt. 28. 01:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2011. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a cikket! nagyon hasznos volt.
2011. okt. 28. 14:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és szeretem őket :D Szerintem rosszul is lennék, ha le akarnának állítani mások:) Szóval átérzem a helyzetedet...
2011. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

utolsó:

Az a baj, hogy nem akad az utamba olyan lány mint te. Az eddigi barátnőimnek mindig felajánlottam a közös bicózást, de nem akartak élni ezzel a lehetőséggel (lustaság?). Én lennék a legboldogabb ember, ha egy lánnyal együtt tudnék tekerni. Nem kell, hogy bevállalja azokat a letöréseket amiket én. Csak együtt guruljunk stb... Na nem baj, addig is: search

2011. nov. 22. 17:03
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha komolyan bringázol, akkor se tervezz közös tekerést. Ami neked már érdekes, az neki veszélyes. Ami nekem már éppen haladás, az neki száguldás.

Persze szoktam én is lányokkal bringázni, de őket versenyeken ismerem meg.

2011. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem értem mit értesz komoly bringázás alatt. Nem voltam még versenyen, mert nem azért dh-zok hogy lenyomjak másokat, hanem azért az érzésért amit a pálya megtétele alatt érzek. Hatalmas élményt nyújt az amikor elönt az adrenali, amikor egy fa mellet úgy húzok el, hogy egy centi nincs a fa és a vállam között. Mikor az agyam 101%-kal dolgozik, hogy mi is legyen hogy ne taknyoljak el, mikor már magamban elkönyvelem, hogy ez tuti borulás lesz és nem tudom hogy, de mégis sikerül összeszedni, hogy ne bukjak. Sokszor egy hatalmas esés után is fülig érő szájjal állok fel, mert annyi adrenalint kapok, hogy hihetetlen. Csupa por vagyok, vérzik kezem-lábam, a fájdalmat (még) nem érzem. Máris a bicót nézem, hogy le tudok-e jönni mégegyszer. Ez éltet igazán, ekkor érzem hogy élek. Bicós partnereim már voltak amatőr versenyeken, engem is b@sztatnak, hogy menjek, de nem nagyon érdekel, mert megyek egy kört utána meg várjak amíg lemegy mindenki, holott én már megint jönnék lefele. Nem tudom ez mennyire számít komoly bicózásnak.

Viszont lehet be kellene neveznem egy ilyen versenyre, ha te is ott ismertél meg olyan lányokat, amilyeneket én is keresek.

2011. nov. 23. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!