Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejthetem valamikor? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejthetem valamikor? És miért álmodok nagyon sokszor vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátommal 3 hónapig voltunk együtt. Az első barátom volt. Gyönyörű volt, tényleg csodálatos. Ő nem igazán úgy gondolta a dolgokat ahogyan én. Mellettem még volt másik csaja is..... Szóval este is vele álmodtam, és egyszerűen nem tudom elfelejteni, pedig már szeretnék tovább lépni. Találkoztunk az utcán, csak egymás szemébe néztünk és mentünk tovább. Annyira fáj ez az érzés, Ő nem is szeretett? Nem tudom hogyan léphetnék túl rajta. A fiúknál teljesen csak a külső számít? Mert nem vagyok csúnya, de az a lány tény és való h szebb nálam.
2011. nov. 1. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem szeretett hisz 3 hónap volt "csak" Nekem az első barátom még mindig a párom immár 5 éve. Azért álmodsz vele mert örök élmény lesz hisz az első volt,és belsőleg rá vágysz. Próbáld elterelni a figyelmed valami hobbival barátokkal és ne hidd azt hogy soha nem fogod elfogadni hogy nincs veled hisz el fogod csak most nem így érzed. Ja, és a külső csak annyiban számít hogy megfogd a pasit vele megtartani csak azzal nem tudod.
2011. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerül :)
2011. nov. 1. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos :)
2011. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!