Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok vele minden este?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele minden este?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltam együtt egy sráccal akibe szerelmes voltam nagyon, otthagyott egy másik csajért, amióta ezt tudom, csak nevetek rajta és eszembe sincs vele foglalkozni. Minden nem gondolok rá még hogy hogy lehetett ilyen szemét, de sírni vagy szar kedvű miatta nem vagyok. Ez 3 hete történt. Mostanában meg minden este vele álmodok. Azt álmodom állt. hogy odamegyek hozzá ő meg ellök vagy hogy hazudik nekem megint. Most azt álmodtam hogy eljegyezett még megvolt neki ez a barátnője közbe vele is kavart. Miért álmodok ilyeneket? Olyan rémes így felkelni, aludni se merek mert tudom hogy ilyen hülyeségeket álmodok. Pedig látni se akarom soha többet. Mit tegyek?
2011. nov. 5. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom valamiért eszedbe jutott. Ne foglalkozz vele.
2011. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert magadban elnyomod, és így jön ki. Ha napközben többet gondolsz rá, és magad előtt nem titkolod az érzelmeidet, akkor sikerülni fog: nem fogsz vele álmodni, és tisztázódik a legbelső éneddel is. Ez így működik :)
2011. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne akard eltüntetni a bánatot és a gyászt. igenis ki kell magad depizned és sírnod. szar kedvűnek kell lenned, hogy továbbléphess. ha nem gyászolod meg a szerencsétlenségedet és nem sírod ki a fájdalmad sosem fogsz tudni továbblépni. persze nem a nap 24 órájában kell depizned és sírnod, de igenis sírj, ha szar kedved van és rád jön a sírhatnék. a lelkednek szüksége van erre. hidd el. depizz egy kicsit. pár hetet vagy 2-3 hónapot, vagy ameddig szükségesnek érzed a továbblépéshez, és utána sokkal jobban leszel. hidd el. tényleg így van.
2011. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nincs rossz kedvem miatta meg sírni se tudok. Ha belegondolok napközbe úgy vagyok vele tudnám szeretni még, de ezek után soha többet és nem érzem hogy sírnom kéne, meg nem olyan hűűde nagyon rossz érzés, csak amikor megtudtam volt rossz. De már röhögtem 2 perccel utána és azóta nem is sírtam.
2011. nov. 5. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
enis ugyanebbe a cipobe jarok , 1 honapja szakitottunk a baratommal, es szinte minden nap vele almodtam , most egy kis idore elmult , hogy vele almodok , aztan a tegnap lattam egy szorakozohelyen , es ma arra ebredtem , hogy megint vele almodtam , tenyleg nagyon remes igy ebredni
2011. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Solarian ***** válasza:
fellángolás?
2011. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!