Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól számít párkapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít párkapcsolatnak egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Eddig még csak egyszer voltam kapcsolatban, de az még ilyen gimis dolog volt és ott a srác konkrétan kijelentette hogy ő járni szeretne velem és hogy én benne lennék e.

Na mos ez így 21 éves fejjel már valószínűleg nem így megy :D

Van egy konkrét pont amikor megbeszélik hogy akkor mostantól kapcsolatban vannak és csak egymással vannak? Vagy ez csak úgy kialakul és aztán egyértelművé válik mindkét fél számára?


21L


2011. nov. 18. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szokták kimondani, de néha azért beszélget a két fél, és jelzi, ha kizárólag egymással találkoznak ezután. Valahogy kialakul. Ne félj, észre fogod venni. :))) L28
2011. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még elvétve akad olyan, hogy konkrétan rákérdeznek a járásra, csak max. máshogyan. Jobb esetben egy csókkal, az szerintem jobb bármi másnál, amivel meg lehet kérdezni. Egy kapcsolatnak egy csókkal kell kezdődnie, és egy öleléssel végződnie, ha végződnie kell. Szerintem.
2011. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, kialakul, egyértelművé válik. Azért mi meg is beszéltük az első pár hétben azt, hogy egyikünknek sincs más talonban (páromnak ez nagyon fontos volt egy korábbi csalódás miatt), utána pedig azt, hogy ez már komoly. De a legjobban az esett, mikor úgy mutatott be a legjobb barátainak, később pedig a családjának, hogy "ő a barátnőm". 24/L
2011. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Az első dugástól, mert addig mégis mi különbözteti meg a többi csajtól, akivel jóban vagy.
2011. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és ha már megvolt a csók és a szex is?

(inkább egy éjszakásnak indult a dolog csak aztán másképp lett...)

2011. nov. 19. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lett más. Az egyéjszakás után összejártatok még dugni, vagy közös programokon is részt vettetek?
2011. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
közös programok
2011. nov. 20. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor ez már járás, ha van csók is, meg szex is.

biztos ami biztos alapon azért jó lenne letisztázni.

2011. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legtisztább ha minden kétséget kizárólag letisztáznátok, mert attól még, hogy néha beléd ürít, még nem lesztek egy pár.
2011. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!