Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek már soha nem lesz vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek már soha nem lesz vége?

Figyelt kérdés

Zaklatott az ex, hívogatott, fenyegetett, volt, hogy felmászott az erkélyünkre, akkor már a rendőröket hívtam. Utána leállt, és egy jó hónapig nyugi volt, de most felhívott az egyik barátja, hogy vigyázzak, mert készül valamire. De többet ők sem tudnak. Mit csináljak, hogy vége legyen? Vagy ez már így lesz mindig? Egy kis nyugi, aztán megint zaklat, és megint nyugi? Nem akarok így élni!! :( :(

23N


2011. nov. 22. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

szeret


nagyon.


mondd meg neki, hogy nincs esélye. de ha elmész egy konditerembe, és adsz valamelyik kigyúrt állatnak 2000Ftot hogy menjen veled sétálni az exedhez és mutatkozzon be mint az új barátod, valószínüleg lekopik

2011. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sok ilyenböl adodott mar tragedia!az exed nem függö?pl drg vagy alkohol?nagyon vigyazni kell ezekkel nem egyszer volt hogy nagyon csunya vege lett!nem akarlak paraztatni de ne nagyon maszkalj egyedül nehogy banson azert mert neked mar nem kell vagy van mas!az ilyenek beteg!!jeletsd fel a következönel!!
2011. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Azt nem hiszem, hogy szeret. Lassan egy éve szakítottunk, és még mindig megy ez, hihetetlen...

Nincs más, nem is merek mással kapcsolatot kezdeni, egyrészt mert félek, h exem ránkszállna, másrészt mert félek, hogy idővel az is bekattan...

Nem függő, legalábbis amíg együtt jártunk, nem volt az, de azóta eltelt egy év, szóval bármi lehet...

Jaj, ne is mondj ilyeneket, így is félek :(

2011. nov. 22. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy rossz!!es nagyon sajnalom hogy igy alakult!nem paraztatni akarlak telleg!de figyelj oda jobban.amugy nem minden pasi kattan be.ettöl ne tarts.lehet hogy jobb is lenne ha lenne meletted valaki.de arra kivancsi lennek mire keszul!!nem ertm hogy nem tudja felfogni hogy nem kell.....
2011. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy :)

Én azt nem értem, hogy mit vár? Hogy a fenyegető hívásoktól-smsektől majd újra belészeretek???

Tudom, hogy nem minden pasi kattan be, csak a bizalmam a férfiak felé kicsit megcsappant...

2011. nov. 22. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi!:) en se ertem.ettöl inkabb csak megutaltatja magat!remelem nem lesz semmi baj!!es beken hagy teged!utalom az ilyen embereket akik ra eröltetik magukat a masikra....
2011. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keresd meg és ülj le vele beszélgetni,magyarázd el neki a helyzetet ,hogy ez van és ezen már nemfog tudni változtatni!

Tudod Én is kattanós tipus vagyok,de nem tart örökké,mondjuk én azért csináltam valamit hogy annyira vesszünk össze hogy legközelebb szóba se álljon velem .

Figyu! A srácnak nehéz feldolgozni hogy már nem veled van mert még mindig szeret,és ez úgy néz ki hogy nemfog múlni mert egy év után is csesztet.Most miatta nehogy már ne merj pasizni!

Tényleg és mi lenne ha egyszer hagynád magad?Lehet utána megún téged,vagy tegyél róla hogy ne kedveljen.

De azért javaslom hogy szerezz be paprika spryt vagy valami keményebbet

[link]

Ha ír neked fenyegető levelet miért nem kérdezel vissza hogy miért fenyeget?

Nem értem hogy miért kell félned a voltpasidtól..hisz ismered nem?

A lényeg az hogy elösször ülj le vele beszélgetni,rendezzetek egy utolsó vacsorát hátha azzal jobban bele tud törődni.Vagy fizess le egy csajt és küld a nyakára!!!

2011. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!