Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mi értelme? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme? Miért nem fogja fel hogy VÉGE?

Figyelt kérdés
Az van hogy volt egy 8 hónapos kapcsolatom ami nemrég ment tönkre azzal hogy a 8 hónapos kapcsolatos barátnőm folyton féltékenykedett mindenkire egyedül nem mehettem el sehova megtiltotta hogy beszéljek bármilyen csajjal meg hogy néha mit tudom én megigyak 1 sört... aztán most összejöttem egy olyan lánnyal akit már több mint 2 éve ismerek és nagyon szeretek... erre a 8 hónapos kapcsolatos csaj összejött a mostani barátnőm volt barátjával csak azért mert hogy engem idegesítsen meg hogy féltékeny legyek.. de ennek mi értelme?? mikor én a mostani barátnőmet szeretem és engem már nem érdekel az exem.... minek csinálja?? vissza akar szerezni? kétlem mivel kérdeztem adtam egy utolsó esélyt de nem élt vele akkor meg mit teszi a fejét? meg mondja nekem hogy neki rosszul esik hogy lefeküdtem a mostani barátnőmmel mondom és akkor mi van már köze nincs hozzá én ezt nem értem na mind1 szóval miért csinálja ezt? mi a célja ezzel az egésszel? mert én tuti nem jövök vele össze újra...
2011. júl. 15. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos egy riherongy, aki rájött, hogy nagy makkja volt veled, ami még egyszer nem fog előfordulni, ezért megpróbál vissza kapni mert kétségbeesett, hogy már csak szar alakok fognak neki jutni.
2011. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést... a sztoridban benne van, h mi a célja. Teszi a fejét, hogy féltékennyé tegyen és esetleg újra összejöjjetek.

És az is benne van, hogy téged ő már nem érdekel.

Akkor sz@rd le, hogy mit csinál... nem logikus?

2011. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mimano ***** válasza:
Ne foglalkozz vele mit csinál...
2011. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akk minek foglalkozol vele? sz@rd már le.
2011. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát ja csak idegesít hogy egy elcseszett liba és nem hagy békén zaklat a leveleivel hogy őt zavarja ez zavarja az kérdem én mi köze hozzá? nem járunk szóval nem értem..
2011. júl. 15. 23:03
 6/11 mimano ***** válasza:
Ne válaszolj a leveleire se.
2011. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tiltsd le mindenhonnan,kerüld nagyívből,hameg ígyis megpróbál kapcsolatot teremteni veled,ordítsd le a fejét hogy húzzon vissza a nyomi pasijához,mert kvára nem vagy kiváncsi rá és nem bír izgatni hogy őt ez meg az zavarja,mostmár mi a franc köze van hozzád,eddig nem voltál jó neki,nem bízott benned,akkor mostmár haggyon békén.ennyi.

ha nem ért a szép szóból,ki kell oktatni,hogy mi a szitu.

13L

2011. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D nah azt fogom akkor tenni :) köszi a segítséget :P ja az viszont milyen már hogy felhívott mondom jól van felveszem és akkor így szóba jött a lefekvés mondom igen lefeküdtem vele mert szeretem azt elkezdett sírni mint állatt mondom sírj csak te csináltad magadnak :D köze amúgy sincs semmihez már :)
2011. júl. 15. 23:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy mintha nem is létezne..Üvegből van amin át nézel oszt pá..Ezen kár idegeskedned,mert csak a mostani kapcsolatodat fogod így gallyra vágni..Ha meg továbbra is zaklat akk meg küld el a jó édes anyukájába.. 25/L
2011. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát igen muszáj lesz mert ha a mostani kapcsolatom miatta tönkre megy akkor pfuuu :@ mérges leszek de nagyon...sztem inkább nem is foglalkozok vele ahogy irtátok az a legjobb nemhagyom hogy tönkre tegye a mostani kapcsolatom bár nem igen tudja :)
2011. júl. 15. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!