Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal, ha valami nagy sikertelenség érné?

Figyelt kérdés
Például: ott kellene hagynia az egyetemet vagy elveszítené munkahelyét. Kitartanátok mellette?
2011. dec. 10. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki ezért ott hagyja a barátját, mert KÉNYSZERBŐL el kell hagynia az egyetemet vagy kirúgják, az egy hülye pi.csa
2011. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
aki=valaki
2011. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
OMG. Tarkólövést az olyanoknak akik ezért lépnek le. És utána sírnak hogy nincs egy normális kapcsolatuk... Szánalmas a világ.
2011. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam, hogy kitartanátok egy olyan ember mellett is, aki nem olyan sikeres már? Tudnátok mellette boldogok is lenni? Nem éreznétek kényszernek, hogy más mellett mennyivel jobb lenne?
2011. dec. 10. 23:45
 5/20 anonim ***** válasza:

NEM, mert szeretem. Kitartok mellette jóban-rosszban. Ez most is így van, pedig még nem vagyunk házasok, és ha hozzámentem, akkor is marad ugyanígy. Pont hogy ilyenkor még inkább éreztetném, hogy én mellette állok, ott vagyok neki, rám támaszkodhat, bennem bízhat- és minden erőmmel azon lennék, hogy jobban érezze magát, és segítenék új munkát/sulit találni.

21/L

2011. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb mással??? Attól még, hogy kirúgták, nem lesz más ember, ugyanaz marad, aki. Nem a munkája/sikeressége/pénze stb miatt "kell" szeretni valakit, hanem a személyisége miatt.

Egy igazán szerető pár ilyenkor még inkább ott áll az oldalán, nemhogy felmerüljön a szakítás lehetősége... Ha ez felmerül, akkor ott már nincs szerelem, és amúgy is véget kellett volna már vetni a kapcsolatnak.

2011. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De egy ilyen kapcsolatban mi okoz örömet?
2011. dec. 10. 23:48
 8/20 anonim ***** válasza:

"Nem a munkája/sikeressége/pénze stb miatt "kell" szeretni valakit, hanem a személyisége miatt."


Hagyjad, úgyse fogja felfogni. Ezt nem értheti egy Jersey Shore-on meg Való Világon nevelkedett ribanc.

2011. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem ez mindkét nem részéről így van. Aki sikertelen az szomorú, kedvetlen, nem tudod felvidítani semmivel, mindig csak a kudarc fog a fejében járni. De akkor én miért legyek sikertelen vele együtt, mikor számtalan lehetőség kínálkozna?
2011. dec. 10. 23:53
 10/20 LadyLee ***** válasza:
Szerintem ez csak akkor merülhet fel, ha azért vagyok együtt valakivel, mert az x egyetemre jár vagy az y munkahelyen dolgozik. De mivel szerintem normális ember nem ennek alapján választ párt így nyilván nem merülhet fel a szakítás. Pláne, hogy pont egy ilyen helyzetben van nagyobb szükség egy türelmes társara. Még ha egyébként inogna is a kapcsolat, ilyen helyzetben inkább csak azért is kitartanék még egy kicsit mellette, hogy segítsek.
2011. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!