Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felbukkant egy új férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkant egy új férfi az életemben annak ellenére, hogy komoly párkapcsolatban élek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Huszonéves, komoly gondolkodású lány vagyok. 4 éve élek párkapcsolatban, néhány hónapja menyasszony is vagyok. És itt jön a gond: kb. két hónapja belépett egy férfi az életembe, aki nagyon tetszik nekem, megdobogtatta a szívemet. Próbáltam küzdeni az érzés ellen, de nem megy, most sem tudom őt kiverni a fejemből. A vonzalom kölcsönös, nagyon tetszem neki...sokat beszélgettünk már egymással és a jellemme, a természete is nagyon jó.


Veletek fordult már elő hasonló? Hogy komoly párkapcsolatban éltetek és egyszer csak jött egy harmadik? Mit tettetek?


Szerintetek akkor észrevettem volna ezt a férfit, ha otthon minden rendben lett volna?


Várom a véleményeket, tapasztalatokat. Köszönöm.


2011. dec. 30. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Velem még nem fordult elő ilyen, én is 4 éve élek párkapcsolatban.


Szerintem ha a megfelelő ember lenne melletted, aki számodra az igazi, akkor nem vennél észre más férfit.


Mert az, hogy tetszik még semmi, de hogy megdobogtatta a szívedet az már jelent valamit.


Itt a lehetőségek a következők:


Vagy megpróbálsz küzdeni az érzés ellen és a mostani pároddal maradsz, aztán a későbbiekben meg lehet, hogy a fejedet fogod a falba verni, hogy miért nem cselekedtél :)


Vagy szakítasz a pároddal és megpróbálsz nyitni a másik férfi felé.


Vagy teljesen megszakítod a kapcsolatot az új pasival, és elfelejted örökre.


Én a helyedben átgondolnám alaposan, hogy vajon mi lehet az oka annak, hogy egy másik férfi ilyen nagy hatással van rád.


Csak nehogy 2 szék közül a padlóra ess!! :)))

2011. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
a jellemteleneknek tök mindegy,hogy minden rendben van-e otthon,akkor is más f@sz után kajtatnak.
2011. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha kettőt szeretsz egyszerre, válaszd az utóbbit, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba.
2011. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Én is közel 4 éve élek párkapcsolatban,viszont több mint egy éve én is hasonlóan érzek valaki más iránt,mint te.

Én küzdök a mai napig az érzéseim ellen,hol több,hol kevesebb sikerrel.Mivel nem magamat szoktam előtérbe helyezni és fontosabb az,hogy a másikat ne bántsam meg,így nem tettem semmit,vártam,hátha elmúlik.Még nem történt meg. Nem tudom melyik a jobb: feláldozni magad egy kapcsolatban,azért,hogy a párod ne törd össze lelkileg,vagy belemenni egy új sztoriba és élvezni velem minden percet.Erre sajnos még nem jöttem rá.Várok,talán minden úgy alakul,ahogy alakulnia kell.Nem tudok neked ennél jobb tanácsot adni,hiszen nem ismerlek és a kapcsolatotokat sem ismerem.Viszont,egyszer élsz,lehet megbánnád,ha nem tennéd meg.Úgysem fogod a harmadikat elfelejteni,mindig benned lesz a "mi lett volna,HA"

Ésszerű magyarázat és jó tanács ebben a helyzetben nincs.

20l

2011. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a tanácsot adom, amit az első. Többet nem tudok hozzátenni.
2011. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Ott fogod hagyni a vőlegényedet a másik pasi miatt, mert az jobban néz ki. Ez 100%.
2011. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ven abba valami,amit az utolsó mondott.

20l

2011. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 8infernus8 ***** válasza:
23%

élj!

amiről nem tud,az nem fáj... ;)

2011. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
aztán megtudja és mintha ő lenne céltábla egy íjász versenyen
2011. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Rúgj föl mindent,majd ha 3hónap múlva elmúlik a szerelem akkor majd qrva nagyot koppansz. Szegény vőlegényed ha tudná hogy MIT akar feleségül venni...
2011. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!